Proprietăți unice: 122
Proprietari: 8
Agenție

11 luni în urmă
21

953.691 €
187.55 € / mp

Teren Intravilan

Poiana Brașov

5.085 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

199.800 €
188.000 €

Apartament cu 3 Camere in Poiana Brasov

Poiana Brașov

3 camere
90 mp
Etaj 2
Agenție

11 luni în urmă
1

590.000 €

Apartament de lux cu vedere la pârtii – Poiana ...

Poiana Brașov

3 camere
69 mp
Etaj 1 / 4
2015

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
5

420.000 €
200 € / mp

Teren Poiana Brasov

Poiana Brașov

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
9

8.272.165 €
6.836.500 €
23.73 € / mp

Teren intravilan Poiana Brasov

Poiana Brașov

348.523 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

1.085.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Poiana Brasov Poiana Cristian ...

Poiana Brașov

31.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

356.000 €
20 € / mp

TEREN INTRAVILAN POIANA BRASOV POIANA AVIATORI ...

Poiana Brașov

17.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
20

424.589 €
350.900 €

Apartament premium 130 mp în Silver Mountain, P ...

Poiana Brașov

3 camere
130 mp
Etaj 1 / 7
2011
Agenție

11 luni în urmă
9

205.000 €
43.49 € / mp

Vand teren Poiana Brasov,Stina Turistica

Poiana Brașov

4.714 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
24

2.900.000 €

Hotel Poiana Brasov cu autorizatie de moderniza ...

Poiana Brașov

3.400 mp utili
1996
Agenție

11 luni în urmă
13

239.000 €

Apartament de vanzare Poiana Brasov

Poiana Brașov

2 camere
80 mp
Etaj 2 / 4
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 239,000 € și 255.000 €
Agenție

11 luni în urmă
3

155.000 €

Apartament de lux 2 camere Poiana Brasov

Poiana Brașov

2 camere
42 mp
Parter / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
30

1.141.998 €
943.800 €

Penthouse generos cu priveliste spre Masivul Po ...

Poiana Brașov

5 camere
268 mp
Etaj 5 / 6
2011
Agenție

Mai mult de un an
16

570.999 €
471.900 €

Priveliste spre masivul Postavarul

Poiana Brașov

4 camere
130 mp
Etaj 5 / 6
2012
Agenție

Mai mult de un an
18

475.000 €

Apartament ce ofera acces catre 2 terase gener ...

Poiana Brașov

4 camere
116 mp
Etaj 1 / 6
2011
Agenție

Mai mult de un an
16

375.000 €

Terase generoase cu vederea spre padure

Poiana Brașov

4 camere
116 mp
Etaj 1 / 4
2008
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

349.000 €

Apartament Luxos 3 camere, Silver Mountain

Poiana Brașov

3 camere
120 mp
Etaj 1 / 5
2012
Agenție

Mai mult de un an
7

79.900 €
79.90 € / mp

Teren intravilan – Poiana Mică | Investiție id ...

Poiana Brașov

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
15

199.800 €

Apartament 3 Camere Poiana Brasov

Poiana Brașov

3 camere
85 mp
Etaj 3 / 3
2002
Agenție

Mai mult de un an
9

590.000 €

Locatie unica Poiana Brasov

Poiana Brașov

3 camere
64 mp
Etaj 1 / 4
2005
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 590,000 € și 640.000 €
Agenție

Mai mult de un an
7

2.784.500 €
100 € / mp

Teren 28.000mp Poiana MIca intre Monterai si Gr ...

Poiana Brașov

27.845 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
23

281.930 €

Imobil Clasa Lux, rezidential si/sau investiti ...

Poiana Brașov

2 camere
81 mp
Etaj 4 / 6
2012
Agenție

Mai mult de un an
17

220.000 €

Suprafata Generoasa

Poiana Brașov

3 camere
90 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție

Mai mult de un an
14

344.850 €

Apartament Modern- Poiana Brasov

Poiana Brașov

2 camere
52 mp
Parter / 3
2018
Agenție

Mai mult de un an
20

215.222 €
177.870 €

APARTAMENT DE VACANTA - POIANA BRASOV

Poiana Brașov

2 camere
46,4 mp
Etaj 1 / 3
2022
Agenție

Mai mult de un an
27

183.012 €
147.000 €

APARTAMENT DE VACANTA - POIANA BRASOV

Poiana Brașov

2 camere
46,4 mp
Parter / 3
2022
Agenție

Mai mult de un an
22

322.102 €
266.200 €

APARTAMENT DE VACANTA - POIANA BRASOV

Poiana Brașov

2 camere
83 mp
Etaj 3 / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
22

219.615 €
181.500 €

APARTAMENT DE VACANTA - POIANA BRASOV

Poiana Brașov

2 camere
46,4 mp
Etaj 1 / 3
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 181,500 € și 189.970 €
Agenție

Mai mult de un an
22

175.692 €
145.200 €

APARTAMENT DE VACANTA - POIANA BRASOV

Poiana Brașov

2 camere
46,4 mp
Parter / 3
2024
Agenție

Mai mult de un an
52

292.820 €
242.000 €

APARTAMENT DE VACANTA - POIANA BRASOV

Poiana Brașov

2 camere
51,24 mp
Etaj 3 / 3
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 242,000 € și 266.200 €