Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
20

435.000 €

Vila Targul Saptamanal

Prelungirea Craiovei, Pitești

10 camere
345 mp
585 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

Mai mult de un an
2

575.000 €
57.50 € / mp

Teren Prelungirea Craiovei, in spate la Mathaus ...

Prelungirea Craiovei, Pitești

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

900.000 €

Hala noua teren 2000mp Prelungirea Craiovei

Prelungirea Craiovei, Pitești

800 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

80.340 €
142.70 € / mp

Teren ideal pentru casa langa Pitesti | Toate u ...

Prelungirea Craiovei, Pitești

563 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

55.880 €
40 € / mp

Teren Intravilan Prundu Mic Pitesti

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

1.397 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

234.950 €

Proprietar vand casa zona Pite?ti -Arena

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
103 mp
Agenție

11 luni în urmă
2

45.000 €
14.06 € / mp

Teren 3200 mp, Str. Baraj Prundu-Sticlelor

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

3.200 mp teren
f.s. 16 m
Extravilan
Agricol

Agenție

Mai mult de un an
6

130.000 €

Vila Geamana la 700 m de Parc Prundu

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
135 mp
1.000 mp teren
2018
Agenție

Mai mult de un an
9

120.835 €
55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 2200 mp, Pitești, ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

2.197 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

79.353 €
27 € / mp

Comision 0 - Teren intravilan Prundu - Bananai ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

2.939 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

108.000 €
110.000 €

3 camere prundu lidl

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 7 / 8
1984
Agenție

10 luni în urmă
10

195.000 €

Casa, Jumatate duplex,mobilata utilata Prundu P ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

5 camere
189 mp
254 mp teren
2008
Agenție

7 luni în urmă
8

30.000 €

Garsoniera Prundu-Vama, Coremi

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 2 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

155.000 €

Apartament 2 camere Victoria Residence Pitesti

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 2
2018
Agenție

6 luni în urmă
18

430.000 €

Casa Platou Prundu Pitesti

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

9 camere
290 mp
585 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

77.000 €

Apartament Prundu, Pitesti. 0% COMISION

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50,2 mp
Etaj 6 / 6
1984
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

420.000 €

Casa cu 3 Apartamente Individuale Prundu

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

365 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

49.900 €

Garsoniera Depou - zona Lidl, etaj 1, balcon

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

35.999 €

Garsoniera cocheta Prundu, zona linistita! Zero ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 4 / 4
1975
Agenție

2 luni în urmă
1

23.500 €

Garsoniera Prundu Academica 23500euro

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
21 mp
Parter
1980
Agenție

2 luni în urmă
1

137.000 €
7.03 € / mp

Teren 19.500 mp | Zona industriala Metro | Acce ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

19.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
18

395.000 €

Casa Prundu Pitesti

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
506 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

67.999 €

Apartament 2 camere confort 1 semidecomandat 4 ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 4
1979
Agenție

2 luni în urmă
9

46.500 €

Garsoniera etaj 1 PRUNDU

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 1 / 4
1972
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

85.000 €

Apartament 2 camere / Prundu

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
13

85.000 €

Constructie noua / bloc de locuinte Pitesti!

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
38 mp
Agenție

3 luni în urmă
6

74.490 €

Apartament 2 camere, decomandat, Prundu

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
4

28.500 €

Garsoniera Prundu, etajul 1

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 1 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

71.000 €

Apartament 2 camere decomandat | Prundu | Centr ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

235.000 €

Casa de vanzare platou Prundu, Targ

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

4 camere