Proprietăți unice: 148
Proprietari: 25
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
19

295.000 €

Penthouse unicat in Pitesti-Craiovei cu Parcare ...

Craiovei, Pitești

4 camere
108 mp
Etaj 6
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
20

68.999 €

2 camere Craiovei , Centrală / NEGOCIABIL ...

Craiovei, Pitești

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €

Apartament doua camere Craiovei cf. I, etaj 4, ...

Craiovei, Pitești

2 camere
45 mp
Etaj 4
1975

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
26

74.000 €

Craiovei - Kaufland - Apartament 3 camere - 2 b ...

Craiovei, Pitești

3 camere
62 mp
Etaj 6 / 10
1972
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

550.000 €
550 € / mp

teren Craiovei piață Smârdan

Craiovei, Pitești

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

59.900 €
61.900 €

Apartament 2 camere | Etaj 3 | Loc de parcare

Craiovei, Pitești

2 camere
39 mp
Etaj 3
1976
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

62.000 €

Apartament 2 camere, Craiovei, cu balcon

Craiovei, Pitești

2 camere
47 mp
Etaj 4 / 4
1976
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

58.320 €
120 € / mp

(314) Teren pentru casa Pitesti – zona pl ...

Craiovei, Pitești

486 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

88.000 €

Apartament 3 camere de vanzare / schimb Calea C ...

Craiovei, Pitești

3 camere
62 mp
Etaj 3
Agenție

Ieri
16

245 €

Vrei sa stai in cartierul lui Doru? Apartament ...

Craiovei, Pitești

2 camere
44 mp
1970
9E
Agenție

2 zile în urmă
4

92.000 €

Apartament cu 3 cam. || Str. Bibescu Voda, Pite ...

Craiovei, Pitești

3 camere
65 mp
1976
10E
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

83.000 €

Apartament 2 camere Calea Craiovei - Mobilat | ...

Craiovei, Pitești

2 camere
44,38 mp
Etaj 8 / 9
9E
Agenție

4 zile în urmă

295.000 €

Penthouse unicat in Pitesti-Craiovei cu Parcare ...

Craiovei, Pitești

4 camere
108 mp
Etaj 6 / 6
2019
Agenție

4 zile în urmă

149.500 €

Apartament 2 camere Modern bloc Elite in Craiov ...

Craiovei, Pitești

2 camere
51 mp
Etaj 2 / 6
2019
Agenție

4 zile în urmă
8

59.800 €

Apartament 2 Camere CRAIOVEI-KAUFLAND Etaj 3 Co ...

Craiovei, Pitești

2 camere
40 mp
4E
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 59,800 € și 59.999 €
Agenție

1 săptămână în urmă
6

61.900 €

Apartament 2 camere Kaufland/Craiovei, etaj 3, ...

Craiovei, Pitești

2 camere
40 mp
1975
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

199.000 €

Apartament 3 camere Fratii Golesti, 100 mp, ren ...

Craiovei, Pitești

3 camere
96 mp
1992
Agenție

4 zile în urmă

149.500 €

Apartament 2 camere Modern bloc Elite in Craiov ...

Craiovei, Pitești

2 camere
52 mp
Etaj 2
2019
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

65.000 €

Apartament 2 camere, 50mp, confort 1

Craiovei, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1970
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

65.000 €

Vand apartament 2 camere cartier Războieni - ci ...

Craiovei, Pitești

2 camere
47 mp
Etaj 1 / 4
1968
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250.000 €
255.000 €

spatiu comercial parter Craiovei

Craiovei, Pitești

158 mp utili
6E
2025
Agenție

1 lună în urmă
5

52.900 €

Garsoniera Craiovei cf. I, parter cu balcon

Craiovei, Pitești

1 camere
31 mp
Parter / 9
1970
Agenție

1 lună în urmă
16

187.000 €

Vindem ap cu 3 cam dec parter mobilat office, c ...

Craiovei, Pitești

3 camere
62 mp
Parter / 6
2018
Agenție

2 luni în urmă
30

295.000 €

Vindem penthouse zona Craiovei , mobilat si uti ...

Craiovei, Pitești

4 camere
97 mp
Etaj 6 / 6
2018
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

149.500 €

Apartament 2 camere Modern bloc Elite in Craiov ...

Craiovei, Pitești

2 camere
51,81 mp
Etaj 2
2019
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 149,500 € și 150.000 €
Agenție

2 luni în urmă
15

84.999 €

2 camere Craiovei , mobilat / utilat , finisaje ...

Craiovei, Pitești

2 camere
43,7 mp
Etaj 4
9E
Agenție

2 luni în urmă
7

80.000 €
220.99 € / mp

Teren intravilan S=362 mp, Craiovei, Pitesti - ...

Craiovei, Pitești

362 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

260.000 €
1,040.00 € / mp

Vanzare teren Craiovei

Craiovei, Pitești

250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

99.500 €
109.500 €

Casa individuala 4 Camere Craiovei - MatHaus | ...

Craiovei, Pitești

4 camere
140 mp
620 mp teren
2015
Agenție

3 luni în urmă
4

83.900 €

Vânzare apartament 2 camere Craiovei

Craiovei, Pitești

2 camere
48 mp
Etaj 1
1975