Proprietăți unice: 173
Proprietari: 19
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
12

649.000 €

Hala de vanzare langa Oradea cu deschidere la E ...

Oșorhei

Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
9

299.500 €

Hala de vanzare langa Oradea cu deschidere la E ...

Oșorhei

Agenție

6 zile în urmă
21

129.900 €

CASA PLAN PARTER | TEREN 800 MP | ACEES AUTO | ...

Oșorhei

4 camere
155 mp
800 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
4

19.800 €
26.05 € / mp

RECO Teren intravilan de investitie 760 mp in F ...

Oșorhei

760 mp teren
f.s. 16 m
Construcții
Intravilan
Agenție

4 zile în urmă
16

135.000 €

Casa moderna 4 camere, 830mp teren, de vanzare ...

Oșorhei

4 camere
98 mp
600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

60.800 €
21.13 € / mp

Teren intravilan – Oșorhei | 2878mp

Oșorhei

2.878 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

121.800 €
21.16 € / mp

Teren intravilan in Fughiu, zona Mini Paradis

Oșorhei

5.755 mp
5.755 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

220.000 €

De vanzare casa in Osorhei

Oșorhei

4 camere
162 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

126.000 €
45.37 € / mp

Teren 2777 mp intravilan, utilita?i, Felcheriu

Oșorhei

2.777 mp
2.777 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

193.800 €
34 € / mp

Teren intravilan 5700 mp de vanzare Osorhei, zo ...

Oșorhei

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

159.600 €
28 € / mp

5700 mp Teren intrav. zona Mini Paradis, deschi ...

Oșorhei

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

46.425 €
75 € / mp

Doua parcele cu acces din E60.Intravilan.Osorhe ...

Oșorhei

619 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

247.260 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Osorhei la 10 mi ...

Oșorhei

4.121 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

187.000 €

Vand casa Osorhei cartier nou

Oșorhei

4 camere
1 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
33

90.000 €

RECO Casa la rosu - 3 dormitoare, plan parter 1 ...

Oșorhei

3 camere
117 mp
568 mp teren
Parter / 1
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

66.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, pretabil pentru 2 ...

Oșorhei

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
40

373.345 €
308.550 €

RECO Vila moderna 165 mp + 2 garaje+teren 1300 ...

Oșorhei

3 camere
165 mp
1.300 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

2 luni în urmă
13

198.900 €

Casă / Cabinet Veterinar de vânzare în Oșorhei

Oșorhei

5 camere
160 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

92.008 €
28 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Osorhei ,zona mi ...

Oșorhei

3.286 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

23.800 €
47.60 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Oșorhei, zona Min ...

Oșorhei

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

18.800 €
10.51 € / mp

Teren Intravilan Podgoria 1800 mp

Oșorhei

1.789 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
12

155.000 €

De vanzare vila in Osorhei, Bihor

Oșorhei

5 camere
246 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
25

163.000 €

Casa noua P+E cu 3 camere de vanzare in Osorhei ...

Oșorhei

3 camere
117 mp
330 mp teren
2019
Agenție

3 luni în urmă
24

174.000 €
40.04 € / mp

RECO teren cu casa de vaioaga

Oșorhei

4.346 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

31.000 €
62 € / mp

Teren intravilan de vanzare 500 mp | Utilitati ...

Oșorhei

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
32

92.900 €

RECO Casa Osorhei zona deosebita

Oșorhei

5 camere
246 mp
752 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

123.000 €

Casa cu teren de 1439mp de vanzare in Osorhei, ...

Oșorhei

3 camere
140 mp
1.439 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
30

109.000 €

Reco Casa noua Osorhei

Oșorhei

3 camere
95 mp
500 mp teren
2023
Agenție

6 luni în urmă
5

174.800 €
26.31 € / mp

Teren intravilan Osorhei langa centura

Oșorhei

6.643 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
4

149.000 €
25.89 € / mp

RECO Teren Intravilan Osorhei

Oșorhei

5.755 mp teren
Construcții