Proprietăți unice: 173
Proprietari: 19
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

15.500 €
31 € / mp

Vand parcele teren intravilan

Oșorhei

500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
17

140.000 €

RECO, Casa plan parter la 10 minute de Oradea

Oșorhei

3 camere
101 mp
544 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

33.800 €
62.71 € / mp

RECO Teren Intravilan Osorhei

Oșorhei

539 mp teren
f.s. 10 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

45.000 €
90 € / mp

Teren intravilan Oradea Cartierul Tineretului 5 ...

Oșorhei

500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

570.000 €
107.65 € / mp

Teren intravilan 5295 mp Oradea Tineretului

Oșorhei

5.295 mp
5.295 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

159.800 €
121.71 € / mp

Teren intravilan 1313 mp Oradea Tineretului cu ...

Oșorhei

1.313 mp
1.313 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

26.000 €
52 € / mp

Teren de vanzare Osorhei !

Oșorhei

500 mp
500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

109.800 €

Casa de vanzare Cheriu

Oșorhei

3 camere
90 mp
510 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

119.800 €

Casa de vanzare Alparea

Oșorhei

3 camere
90 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

55.990 €

RECO, casa in Cheriu, Bihor

Oșorhei

4 camere
564 mp
564 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

179.000 €
74.12 € / mp

RECO , teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

2.415 mp teren
f.s. 70 m
Agenție

Mai mult de un an
4

47.586 €
77 € / mp

RECO , teren intravilan in Osorhei

Oșorhei

618 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 47,586 € și 47.663 €
Agenție

Mai mult de un an
14

139.800 €

Casa Osorhei

Oșorhei

6 camere
270 mp
854 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

19.500 €
35.45 € / mp

RECO Teren intravilan cu PUZ in Osorhei

Oșorhei

550 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
5

95.000 €

Vand casa noua in Osorhei

Oșorhei

3 camere
90 mp
90 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 95,000 € și 115.000 €
Agenție

Mai mult de un an
18

129.500 €

Casa in localitatea Osorhei

Oșorhei

5 camere
154 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

99.000 €

Casa Osorhei zona centrala la sosea

Oșorhei

2 camere
159 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

159.600 €
28 € / mp

5700 mp Teren intrav. zona Mini Paradis, deschi ...

Oșorhei

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

149.000 €

Casa premium Oradea

Oșorhei

3 camere
105 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

150.000 €

Casa de vanzare in Osorhei

Oșorhei

3 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

114.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Osorhei !

Oșorhei

3.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

72.000 €

Vand sau schimb cu apartament

Oșorhei

3 camere
700 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

136.000 €

Vand casa in Osorhei

Oșorhei

4 camere
100 mp
127 mp teren