Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
8

89.000 €

RECO Microferma avicola la doar 14 km de Oradea

Toboliu

Agenție

3 săptămâni în urmă
7

79.800 €

Casa la cheie in localitatea Cheresig

Toboliu

3 camere
69 mp
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

46.000 €

Casa cu teren 900 MP Cheresig Com Toboliu-Pret ...

Toboliu

5 camere
900 mp
900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

27.000 €

Vand Casa in Cheresig

Cheresig

La ~5km distanță

1.439 mp
Agenție

8 luni în urmă
20

37.900 €

CASA CU TEREN 1500 MP | CHERESIG

Cheresig

La ~5km distanță

5 camere
192 mp
1.518 mp teren
1980
Agenție

9 luni în urmă
26

125.000 €

RECO Casa cu 3 camere renovata in Cheresig

Cheresig

La ~5km distanță

3 camere
106 mp
380 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
12

50.000 €

RECO Casa in Cheresig

Cheresig

La ~5km distanță

4 camere
390 mp
1.993 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
17.39 € / mp

Teren cu utilitati si constructie de demolat,Ch ...

Cheresig

La ~5km distanță

1.438 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

36.000 €

Vand casa Ungaria 15km de la vama Bors

Cheresig

La ~5km distanță

2 camere
67 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

120.000 €

Complex 2 case intr-o curte

Cheresig

La ~5km distanță

800 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

79.800 €

Casa la cheie in localitatea Cheresig

Cheresig

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
500 mp teren
2026
Agenție

9 luni în urmă
6

31.000 €

Reco Casa Cheresig

Cheresig

La ~5km distanță

4 camere
225 mp
1.442 mp teren
1920
Agenție

10 luni în urmă
5

37.500 €
12.93 € / mp

RECO Teren intravilan Girisu de Cris

Girișu de Criș

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
19

65.000 €
43.33 € / mp

RECO Teren intravilan pentru servicii 1500 mp z ...

Girișu de Criș

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

155.000 €

Reco, Casa in Girisu de Cris

Girișu de Criș

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
600 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

5 luni în urmă
4

66.800 €
22.27 € / mp

Teren intravilan Girisu De Cris

Girișu de Criș

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

138.270 €
22 € / mp

Vand teren intravilan la intrare in Tarian

Girișu de Criș

La ~5km distanță

6.285 mp
6.285 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
14

74.500 €

RECO Casa Tarian

Girișu de Criș

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
545 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

290.000 €

Casa cu 4 camere | Dragesti | Bihor

Girișu de Criș

La ~5km distanță

4 camere
400 mp
Agenție

2 luni în urmă
3

52.500 €
98.68 € / mp

Teren 532mp Cihei, Strada Infra?irii

Girișu de Criș

La ~5km distanță

532 mp
532 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

59.500 €
66.11 € / mp

Teren intravilan | Palota | Bihor

Girișu de Criș

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

129.800 €

Casa noua de vanzare plan Parter Livada de Biho ...

Girișu de Criș

La ~5km distanță

3 camere
91 mp
752 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
13.55 € / mp

3100 mp teren intravilan in Girisu de Cris

Girișu de Criș

La ~5km distanță

3.100 mp
3.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

43.800 €
60 € / mp

Teren intravilan Podgoria de vanzare

Girișu de Criș

La ~5km distanță

730 mp
730 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

69.000 €
62.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1106 mp Paleu, jud ...

Girișu de Criș

La ~5km distanță

1.106 mp
1.106 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

45.000 €
31.91 € / mp

Teren intravilan cu proiect de casa de vanzare ...

Girișu de Criș

La ~5km distanță

1.410 mp
1.410 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

84.800 €

Apartament 2 camere, Baile Felix, (Cordau )

Girișu de Criș

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
2008
Agenție

4 luni în urmă
7

169.600 €

Apartament 2 camere, Demisol cu terasa Baile Fe ...

Girișu de Criș

La ~5km distanță

2 camere
94 mp
Demisol / 4
2008
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

106.250 €
2.50 € / mp

Teren arabil extravilan 4,25 ha., Girișu de Cri ...

Girișu de Criș

La ~5km distanță

42.500 mp teren
f.s. 60 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

69.000 €

casa 74 m2

Girișu de Criș

La ~5km distanță

1 camere
60 mp
428 mp teren