Proprietăți unice: 170
Proprietari: 18
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
11

162.000 €

Casa | 4 camere | 553mp | Sistem Fotovoltaic 5k ...

Calea Aradului, Oradea

4 camere
110 mp
553 mp teren
f.s. 18.5 m
Agenție

4 zile în urmă
6

650 €

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Ar ...

Calea Aradului, Oradea

55 mp utili
8E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
7

204.000 €

Casa 4 camere de vanzare in Grigorescu Oradea, ...

Calea Aradului, Oradea

4 camere
130 mp
688 mp teren
f.s. 25 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

430.000 €

Casa 5 camere de vanzare in Grigorescu Oradea, ...

Calea Aradului, Oradea

5 camere
160 mp
500 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

1 săptămână în urmă
8

120.000 €

RECO Apartament 2 camere Calea Aradului

Calea Aradului, Oradea

2 camere
60 mp
Etaj 5
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
6

99.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE | TIP D | CALEA ARADULUI

Calea Aradului, Oradea

2 camere
58,8 mp
Etaj 2
1990
Agenție

4 zile în urmă
20

119.500 €

3 camere tip PB str. Xenopol Oradea

Calea Aradului, Oradea

3 camere
67 mp
Agenție

4 zile în urmă
1

766.273 €

Spatiu Comercial Oradea Xenopol

Calea Aradului, Oradea

158 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
5

100.000 €

Antony Estate | Vanzare Sp Comercial - Calea Ar ...

Calea Aradului, Oradea

55 mp utili
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 100,000 € și 110.000 €
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

115.000 €

Vand casa si livada

Calea Aradului, Oradea

2 camere
49 mp
2017
9E
Agenție

5 zile în urmă
8

50.000 €

Vanzare apartament cu 2 cam Rogerius, etaj 1, a ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
28 mp
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
5

22.800 €
26.82 € / mp

Teren intravilan Saldabagiu de Munte 850 mp

Calea Aradului, Oradea

850 mp
850 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

92.900 €

Apartament PB cu 2 camere Leonardo da Vinci PAR ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
50 mp
Agenție

4 zile în urmă
19

209.000 €

Apartament lux Luceafarul

Calea Aradului, Oradea

3 camere
81,85 mp
Etaj 9
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

189.000 €

Apartament nou 2 camere modern in Luceafarul mo ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
56 mp
2024
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

110.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Calea Aradulu ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
65 mp
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

290.000 €

Casa 360m2 independenta energetic

Calea Aradului, Oradea

4 camere
360 mp
360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

107.900 €
97.900 €

Apartament tip boutique de vanzare

Calea Aradului, Oradea

3 camere
55 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

1 lună în urmă
11

73.000 €

RECO Apartament in Oradea

Calea Aradului, Oradea

2 camere
36,56 mp
Etaj 1 / 1
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

263.538 €
217.800 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in Oradea, ul ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
94,15 mp
Etaj 8 / 8
8E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.500 €
84.96 € / mp

Parcele teren intravilan de vanzare in Cihei, B ...

Calea Aradului, Oradea

512 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

40.000 €
81.63 € / mp

Teren intravilan de 490 mp de vanzare, zona Cih ...

Calea Aradului, Oradea

490 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

61.000 €

Apartament 2 camere de vanzare

Calea Aradului, Oradea

2 camere
35 mp
Etaj 4 / 4
1976
Agenție

2 luni în urmă
9

124.900 €

APARTAMENT 3 CAMERE | ETAJ 2 | ZONA CALEA ARADU ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
63,88 mp
Etaj 2
1990
Agenție

2 luni în urmă
6

89.900 €
92.000 €

RECO Apartament 2 camere tip PB zona Calea Arad ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
10

115.000 €
110.000 €

RECO apartament 3 camere Lotus 2

Calea Aradului, Oradea

3 camere
69 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
7

74.000 €

Apartament 2 camere, 47 mp, mobilat

Calea Aradului, Oradea

2 camere
47,88 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
18

149.800 €

Hala industriala Calea Aradului

Calea Aradului, Oradea

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
3

182.450 €
50 € / mp

Teren intravilan de 3650 mp in Oradea, zona Sof ...

Calea Aradului, Oradea

3.649 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1.103.000 €
140.19 € / mp

Teren 7,868mp, Aeroportul Oradea / DN E71/viito ...

Calea Aradului, Oradea

7.868 mp teren
f.s. 65 m
Intravilan
Agricol