Proprietăți unice: 155
Proprietari: 17
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

499.959 €
39.37 € / mp

Teren de vanzare in Oradea 12700 mp langa Autos ...

Calea Aradului, Oradea

12.699 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
15

142.000 €

Apartamente de vanzare tip studio, zona Central ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
65 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

3.065 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
6

116.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Calea Aradulu ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
72 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

7 luni în urmă
4

89.000 €
618.06 € / mp

Teren intravilan Oradea cu Proiect Casa P+1

Calea Aradului, Oradea

144 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
29

230.200 €

PENTHOUSE CU 3 CAMERE | LUCEAFARUL | DE V&#194 ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
100 mp
Etaj 1 / 4
2020
Agenție

7 luni în urmă
11

299.000 €

Apartament 3 camere de vanzare in Calea Aradulu ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
326 mp
Etaj 1
2008
Agenție

8 luni în urmă
13

118.500 €
120.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE | DECOMANDAT | CALEA ARADUL ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
60 mp
Etaj 5 / 8
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 118,500 € și 120.000 €
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
12

377.000 €

Casa de vanzare, 2 nivele, Calea Aradului, Orad ...

Calea Aradului, Oradea

5 camere
150 mp
468 mp teren
1E
Agenție

8 luni în urmă
28

143.000 €
148.000 €

RECO Apartament 3 camere

Calea Aradului, Oradea

3 camere
64 mp
Etaj 11
2022
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

330.000 €

case centrale

Calea Aradului, Oradea

7 camere
250 mp
897 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

139.900 €

Apartament cu 4 camere decomandat în Calea Arad ...

Calea Aradului, Oradea

4 camere
85 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

185.000 €
175.000 €

Casa noua pe nivel, Cartier Grigorescu, Oradea, ...

Calea Aradului, Oradea

4 camere
105 mp
379 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

3.666.300 €
3.030.000 €

Spatiu comercial si cladire de birouri, zona co ...

Calea Aradului, Oradea

2E
Agenție

11 luni în urmă
4

85.000 €
13.60 € / mp

RECO Teren intravilan, zona Cartier Balcescu

Calea Aradului, Oradea

6.250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
14

158.500 €

Apartament la casa cu 4 camere, zona centrala, ...

Calea Aradului, Oradea

4 camere
97 mp
Parter
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

269.000 €

Casa de vanzare in Oradea, cu 5 camere, singur ...

Calea Aradului, Oradea

5 camere
210 mp
189 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

97.000 €

Casa la rosu, zona Calea Clujului, Oradea, Biho ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
98 mp
296 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

64.900 €

RECO Apartament 2 camere in Oradea Calea Aradul ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
43 mp
Etaj 2
2024
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 64,900 € și 65.000 €
Agenție

Mai mult de un an
10

134.800 €

Apartament 3 camere P Calea Aradului

Calea Aradului, Oradea

3 camere
90 mp
Etaj 7
2000
Agenție

Mai mult de un an
19

90.000 €

Apartament cu 2 camere decomandat Calea Aradulu ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

175.692 €
145.200 €

Apartament cu 3 camere tip Paris de vanzare in ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
66,1 mp
Parter / 8
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 145,200 € și 163.350 €
Agenție

Mai mult de un an
13

119.200 €

Apartament cu 3 camere nou tip Bonn de vanzare ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
63,7 mp
Parter / 8
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 119,200 € și 144.232 €
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
24

167.200 €
138.182 €

Apartament cu 2 camere tip Viena de vanzare in ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
53 mp
Parter / 8
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

143.481 €
118.580 €

Apartament cu 2 camere tip Tirol de vanzare in ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
43 mp
Parter / 8
2024
Agenție

Mai mult de un an
7

145.677 €
120.395 €

Studio dublu bloc nou in constructie zona Calea ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
42,6 mp
Parter
Agenție

1 săptămână în urmă
4

54.000 €
23.48 € / mp

Teren intravilan zona ADEVARULUI

Calea Aradului, Oradea

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

115.000 €

Apartament 3 cam tip PB,et 2 din 4 zona Alcatel ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
64 mp
1988
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

65.000 €

Apartament la casa pe deal,singur in curte.

Calea Aradului, Oradea

1 camere
45 mp
45 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

3.000.000 €
100 € / mp

30.000m2 Teren Industrial de vanzare sau de inc ...

Calea Aradului, Oradea

30.000 mp
30.000 mp teren