Proprietăți unice: 155
Proprietari: 17
Agenție

1 săptămână în urmă
8

99.000 €

Vand apartament 3 camere

Calea Aradului, Oradea

3 camere
70 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
9

223.500 €

Apartament cu 3 camere| Luceafarul | Oradea

Calea Aradului, Oradea

3 camere
82 mp
2020
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

117.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare cartier Grigorescu - 25 euro/m ...

Calea Aradului, Oradea

4.680 mp
4.680 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

185.000 €

Casa de vanzare in Podgoria cu iesire la Crisul ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
117 mp
117 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

99.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in zona Calea ...

Calea Aradului, Oradea

3 camere
71 mp
1994
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

0 €

Apartment cu 2 camere in Calea Aradului

Calea Aradului, Oradea

2 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

57.500 €

Garsoniera, tip D, str Bumbacului, cart Nufarul ...

Calea Aradului, Oradea

1 camere
31 mp
1997
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

14.587 €

Apartament 2 camere pb

Calea Aradului, Oradea

2 camere
59 mp
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

59.000 €
11.80 € / mp

Teren Sauaieu cu vedere la lac

Calea Aradului, Oradea

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

159.000 €

Apartament de vanzare AES 2 camere, gradina 15 ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
40 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

21.605 €

Cota 1/2 din apartament 2 camere Loc.Salonta, j ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
35 mp
1980
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

390.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan

Calea Aradului, Oradea

6.500 mp
6.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.251.000 €

Centru comercial inchiriat | Profi, eMAG | yiel ...

Calea Aradului, Oradea

613 mp utili
2018
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

150.000 €

Apartament patru camere

Calea Aradului, Oradea

4 camere
80 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

140.000 €
70 € / mp

Teren in cartierul Grigorescu langa padure

Calea Aradului, Oradea

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

121.000 €

Apartament 2 camere, bloc nou, in apropiere de ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
40 mp
2019
5E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

767.000 €

Spatiu comercial, chirias Carrefour Express, 31 ...

Calea Aradului, Oradea

317 mp utili
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

119.000 €

Apartament 2 camere langa prima shops de vanzar ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
40 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

49.000 €
57.04 € / mp

Teren 859mp Dealuri Oradea

Calea Aradului, Oradea

859 mp
859 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

94.900 €

Apartament cu 3 camere tip PB, etaj 1, in Iosia

Calea Aradului, Oradea

3 camere
70 mp
Etaj 1
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

54.000 €

Vand garsoniera Oradea

Calea Aradului, Oradea

1 camere
28 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

99.000 €

Apartament PB in Nufarul

Calea Aradului, Oradea

2 camere
48 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

100.000 €

- De vanzare apartament 2 camere decomandat - N ...

Calea Aradului, Oradea

2 camere
54 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

123.000 €

Apartament 3 camere, Calea Aradului Oradea

Calea Aradului, Oradea

3 camere
69 mp
9E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

31.200 €

Vand birou, garaj, garsoniera in Cartierul Soar ...

Calea Aradului, Oradea

1 camere
24 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

299.000 €

Spatiu comercial langa Prima Shops 368mp

Calea Aradului, Oradea

368 mp utili
2006
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

144.000 €

Apartament 2 camere Grand Hill Residence Oradea

Calea Aradului, Oradea

2 camere
55 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

185.000 €

Vand casa mobilata - utilata Osorhei

Calea Aradului, Oradea

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

90.000 €

Ap. 3 camere Cantemir Oradea

Calea Aradului, Oradea

3 camere
76 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

135.000 €
75 € / mp

teren 1800 mp in Episcopia pe str. Cantaretului

Calea Aradului, Oradea

1.800 mp
1.800 mp teren