Proprietăți unice: 210
Proprietari: 61
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

40.000 €

Vandut direct de proprietar Garsoniera Moderna, ...

Central, Mioveni

1 camere
25 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
13

127.000 €

Casa cu 4 camere in Mioveni - Comision O

Mioveni

4 camere
95 mp
169 mp teren
2016
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

130.000 €
120.000 €
65 € / mp

Teren intravilan în Mioveni pentru casă ideală

Mioveni

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €

Vand -schimb

Central, Mioveni

4 camere
78 mp
Etaj 4
1985
Bancă
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

62.029 €

Apartament 2 camere, ARGES, MIOVENI

Est, Mioveni

2 camere
43,9 mp
Etaj 3 / 4
1988
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

84.900 €

MIOVENI Central Apartament 4 camere cf 1 decoma ...

Central, Mioveni

4 camere
86 mp
Agenție

Ieri
5

120.000 €
89.49 € / mp

Teren Mioveni

Central, Mioveni

1.341 mp
1.341 mp teren
Agenție

Ieri
2

265.000 €

Casa Superba Mioveni, IRN, Duplex, mobilata si ...

Central, Mioveni

4 camere
180 mp
510 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

132.700 €

Mioveni – Robea | 3 camere | 85 mp | Grădină pr ...

Mioveni

3 camere
85,3 mp
Parter / 3
2021
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

56.000 €
54.90 € / mp

Fugi de aglomerație - teren 1020 mp cu des ...

Nord, Mioveni

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
1

77.000 €
119.75 € / mp

Teren Mioveni

Central, Mioveni

643 mp
643 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

98.571 €
33 € / mp

Teren Mioveni, Colibasi, Bld. Dacia, zona in de ...

Central, Mioveni

2.987 mp
2.987 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

104.000 €

Apartament 4 camere! 85 mp utili! Complet renov ...

Central, Mioveni

4 camere
85 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

92.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Mioveni

3 camere
80 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

48.500 €
49.500 €

Vând garsoniera complet mobilata si utilata

Central, Mioveni

1 camere
31 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

2 zile în urmă
21

3.600.000 €

Hala industriala de vanzare, situata in Titesti ...

Central, Mioveni

5.100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

79.000 €

Vand Apartament 2 Camere B-dul Dacia M3

Central, Mioveni

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

70.000 €

Vand apartament doua camere

Central, Mioveni

2 camere
55 mp
Etaj 3
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
7

30.000 €

Vand garsoniera Mioveni etaj 4,confort 1/decoma ...

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
1985
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

86.900 €

Apartament 3 camere, Mioveni, Robea, et4, mobil ...

Central, Mioveni

3 camere
73 mp
1985
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

39.990 €
99.98 € / mp

Teren intravilan Mioveni

Central, Mioveni

400 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

86.900 €

De vanzare Apartament 3 Camere

Central, Mioveni

3 camere
73 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
6

54.000 €

Vand garsoniera Mioveni-Robea, 40mp utilita?ile ...

Central, Mioveni

1 camere
40 mp
1987
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

88.000 €

Casa de vanzare purcareni

Central, Mioveni

4 camere
110 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

49.500 €

Garsonieră spațioasă in Mioveni

Mioveni

1 camere
37,01 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
16

79.500 €

TVA inclus | Apartament 2 camere in Mioveni | B ...

Mioveni

2 camere
60,45 mp
Etaj 1 / 6
2026
Agenție

2 luni în urmă
7

64.900 €

Apartament 2 camere, etaj 2, compartimentare pr ...

Mioveni

2 camere
44 mp
Etaj 2 / 4
1983
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

389.900 €

Vila moderna Mioveni | teren 1231 mp | terase, ...

Mioveni

4 camere
183 mp
1.231 mp teren
2024
Agenție

2 luni în urmă
9

64.000 €

Apartament 2 camere, bld. Dacia, zonă cent ...

Mioveni

2 camere
51 mp
Etaj 3 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

39.900 €

Vand Garsoniera Parter Mioveni

Central, Mioveni

1 camere
26 mp
Parter / 4
1981