Proprietăți unice: 198
Proprietari: 55
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

68.900 €

Mioveni, Robea, 2 camere, 50mp, decomandat

Mioveni

2 camere
50,06 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

68.990 €

Apartament 2 camere in Mioveni cu vedere catre ...

Mioveni

2 camere
50,06 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

6 luni în urmă
1

1.650.000 €
402.44 € / mp

Teren 4100 mp central Mioveni, la bulevard, zon ...

Central, Mioveni

4.100 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
7

440.000 €
61.97 € / mp

Oportunitate investițională – T ...

Mioveni

7.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

179.352 €
148.225 €

Casă nouă, modernă, finalizat&#2 ...

Exterior Sud, Mioveni

4 camere
160 mp
430 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

57.672 €
12 € / mp

Vanzare teren Mioveni sat Clucereasa

Exterior Vest, Mioveni

4.806 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

97.509 €
80.586 €

Apartament 2 camere in Mioveni | Bloc Nou | Com ...

Mioveni

2 camere
53,95 mp
Etaj 4 / 6
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 80,586 € și 85.456 €
Agenție

11 luni în urmă
7

110.246 €
91.113 €

Apartament 2 camere in Mioveni | Bloc Nou 2026

Mioveni

2 camere
60,45 mp
Etaj 3 / 6
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 91,113 € și 107.327 €
Agenție

11 luni în urmă
3

60.500 €
55 € / mp

De vânzare - 2 loturi teren intravilan &#2 ...

Est, Mioveni

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

90.000 €
184.80 € / mp

Teren intravilan 487 mp - de vânzare / &#2 ...

Central, Mioveni

487 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
10

500.000 €

Vând / închiriez spațiu de birou ...

Central, Mioveni

520 mp utili
1E
2007
Agenție

1 săptămână în urmă
8

74.900 €

Aparat 2 Camere 2 Balcoane Etaj 1

Central, Mioveni

2 camere
56 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
2

87.500 €
25 € / mp

Teren de vanzare Cartier Colibasi Oras Mioveni

Central, Mioveni

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

75.000 €

Apartament 2 camere, decomandat, confort 1+beci

Central, Mioveni

2 camere
50 mp
Etaj 1
1986
Agenție

1 săptămână în urmă
2

160.000 €
40 € / mp

Teren Mioveni, cartier Colibasi

Central, Mioveni

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
14

125.000 €

Vand casa parter cu mansarda Coliba?i

Central, Mioveni

5 camere
135 mp
900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

54.000 €

vand garsoniera etaj 3 zona robea

Central, Mioveni

1 camere
42 mp
Etaj 3
1997
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €

Vand apartament 4 camere

Central, Mioveni

4 camere
78 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

65.000 €

Apartament 2 camere, decomandat, zona excelenta ...

Central, Mioveni

2 camere
46 mp
Parter
1986
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 65,000 € și 67.000 €
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

180.000 €

Vand casa Mioveni aleea Poienii/5 min centru

Est, Mioveni

4 camere
156 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă