Proprietăți unice: 3576
Proprietari: 683
Agenție
Comision 0%

Azi
6

25.000 €
9.63 € / mp

Loc casa / investitie / parcelare - TEREN in M ...

Mogoșești

2.597 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
11

195.000 €

SUPER OFERTA! Casa cu 11 camere si 12 ari de te ...

Tăuții-Măgherăuș

11 camere
286 mp
1.200 mp teren
Agenție

Ieri
6

67.000 €
37.51 € / mp

Teren parcelabil cu proiect de casa si utilitat ...

Satu Nou de Sus

1.786 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
13

280.000 €

Exclusivitate ! Casă indivduală zona Grivitei , ...

Orașul Vechi, Baia Mare

4 camere
98 mp
653 mp teren
Agenție

Ieri
5

40.000 €
42.02 € / mp

Teren Intravilan | 952 mp | Zona UAC – Tăuții M ...

Tăuții-Măgherăuș

952 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
10

95.000 €

Apartament 4 camere decomandat 76,86mp, mansard ...

Valea Borcutului, Baia Mare

4 camere
76,86 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție
Comision 0%

Ieri
4

100.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Merișor, jud. Mar ...

Merișor

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
5

120.000 €
34.84 € / mp

Teren Intravilan | 3444 mp | Tăuții Măgherăuș

Tăuții-Măgherăuș

3.444 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
8

31.900 €
55.96 € / mp

Teren 570mp Sighetu Marmatiei / Strada Crisan

Central, Sighetu Marmației

570 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
32

475.000 €

Casa De Vanzare-CEA MAI FRUMOASA PRIVELISTE SPR ...

Valea Roșie, Baia Mare

5 camere
217,07 mp
1.108 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
9

83.000 €

DE VANZARE Spațiu comercial versatil

Decebal, Baia Mare

48,24 mp utili
4E
1999
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

30.000 €
15 € / mp

Teren intravilan

Călinești

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
40

215.000 €

Penthouse exclusivist 186 M2C de vânzare în zon ...

Central, Baia Mare

4 camere
96,11 mp
Etaj 5 / 5
2018
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

55.000 €
63.36 € / mp

Teren Baia Mare str Barajului+Proiect

Ferneziu, Baia Mare

868 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
5

131.270 €

apartament doua camere zona centru vechi

Orașul Vechi, Baia Mare

2 camere
54 mp
Etaj 1
2025
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
10

69.000 €

Casă noua de vânzare in Recea cu 4 camere, 2 ba ...

Recea

4 camere
120 mp
500 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
6

59.500 €
74.38 € / mp

PARCELA TEREN INTRAVILAN - strada Mihai Emines ...

Periferie, Baia Mare

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
5

99.800 €

Casă de vânzare cu teren total de 1591mp în zo ...

Ultracentral, Vișeu de Sus

3 camere
70 mp
1.591 mp teren
1945
Agenție

5 zile în urmă
12

104.000 €

Casă individuală Viseu de Sus ,la 3 min de Mocă ...

Central, Vișeu de Sus

3 camere
84 mp
1.171 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
13

299.000 €
192.41 € / mp

Teren exclusivist cu priveliste de vanzare in B ...

Valea Roșie, Baia Mare

1.554 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
13

130.000 €

Apartament 4 camere - Bld. Bucuresti, zona Semi ...

Central, Baia Mare

4 camere
88 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

15.000 €

AFACERE PROFITABILA DE VANZARE in centrul orasu ...

Progresul, Baia Mare

22,93 mp utili
3E
1975
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

29.500 €
15.12 € / mp

OPORTUNITATE - teren cu priveliste in Tauti Mag ...

Central, Baia Mare

1.951 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

1.650.000 €

REFUGIU MONTAN CU FARMEC AUTENTIC - DE VANZARE

Valea Roșie, Baia Mare

20 camere
1.830 mp utili
2007
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

32.000 €
24.83 € / mp

PARCELA TEREN - ideal pentru CASA

Coltău

1.289 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

52.000 €

Apartament de vanzare | Baia Sprie | 46 mp

Central, Baia Sprie

2 camere
38 mp
Etaj 2
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

115.000 €

Apartament 4 camere decomandat - Etaj 1, Zona B ...

Bogdan Vodă, Baia Mare

4 camere
80 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
15

99.900 €

Apartament cu 3 Camere Decomandat – pe Strada G ...

Central, Sighetu Marmației

3 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
12

185.000 €

Parte duplex Ocolis , D+P+E

Ocoliș

5 camere
185 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

110.000 €

OCAZIE!!! Apartament cu 3 camere, 2 bai et. 2 S ...

Central, Baia Mare

3 camere
70 mp
Etaj 2
1980