Proprietăți unice: 210
Proprietari: 17
Proprietar
Comision 0%

Ieri
12

51.000 €

CASA DE VÂNZARE ÎN CRAIOVA

Malu Mare

3 camere
70 mp
800 mp teren
1950
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
6

950.000 €
190 € / mp

Teren intravilan intrare Preajba/Smart Pub

Malu Mare

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
14

400.000 €

Vila de lux cu piscina, cu 4 camere, de vanzare

Malu Mare

4 camere
197 mp
485 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
14

200.000 €

Casa complet utilata, 160 mp, zona Damila

Malu Mare

4 camere
160 mp
260 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

68.000 €

Teren cu casa demolabila, 1362 mp, 16 m deschid ...

Malu Mare

2 camere
80 mp
1.362 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
1

1.618.800 €
150 € / mp

Teren intravilan premium, suprafata generoasa-Z ...

Malu Mare

10.792 mp
10.792 mp teren
f.s. 285 m
Agenție

2 zile în urmă
6

93.000 €

Casa la rosu, 160 mp, zona Smart Pub - Preajba

Malu Mare

6 camere
160 mp
450 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
5

59.000 €
98.66 € / mp

Teren intravilan, 598 mp, zona Preajba

Malu Mare

598 mp
598 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
11

130.000 €
105.61 € / mp

Teren intravilan, 1231 mp, dubla deschidere, zo ...

Malu Mare

1.231 mp
1.231 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

395.000 €

Casa P + E, in curs de finalizare, 177 mp, zona ...

Malu Mare

5 camere
177 mp
367 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

31.500 €
21 € / mp

Teren intravilan Malu Mare, str Salcamilor, 150 ...

Malu Mare

1.500 mp
1.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

2 zile în urmă
1

49.000 €
25.79 € / mp

Teren intravilan 1900 mp de vanzare Malu Mare

Malu Mare

1.900 mp
1.900 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

2 zile în urmă

1.618.800 €

Teren intravilan premium, suprafata generoasa-Z ...

Malu Mare

f.s. 285 m
Agenție

2 zile în urmă
5

75.000 €
118.48 € / mp

Teren intravilan, 633mp, Preajba

Malu Mare

633 mp
633 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

87.700 €
10 € / mp

Oportunitate de investitie!!! Teren extravilan, ...

Malu Mare

8.770 mp
8.770 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

142.500 €
50 € / mp

Teren intravilan, 2850mp , zona Malu Mare

Malu Mare

2.850 mp
2.850 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

175.000 €

Casa de vanzare Preajba

Malu Mare

3 camere
130 mp
130 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
3

52.000 €

Exclusivitate-Casa de vanzare in Iancu Jianu, O ...

Malu Mare

3 camere
70 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 ore în urmă

26.000 €
21.67 € / mp

teren intravilan malu mare 1200 mp deschidere 2 ...

Malu Mare

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă

0 €

Teren intravilant

Malu Mare

Agenție

5 zile în urmă
19

200.000 €

Casa P+E Zona Damila

Malu Mare

3 camere
170 mp
260 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

65.000 €
48.54 € / mp

Teren 1400 mp, deschidere la drum asfaltat, zon ...

Malu Mare

1.339 mp
1.339 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

200 €
0.27 € / mp

Vanzare teren

Malu Mare

745 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

125.000 €
201.61 € / mp

teren intravilan Preajba noua

Malu Mare

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

52.500 €
35 € / mp

Vand teren intravilan

Malu Mare

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

280.000 €

Casa noua cu 5 camere, curte 400 mp, siguranta ...

Malu Mare

5 camere
120 mp
400 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

50.000 €
128.21 € / mp

Teren intravilan, 390 MP, Malu Mare, Parcul Nic ...

Malu Mare

390 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

395.000 €

Casa P + E, in curs de finalizare, 177 mp, zona ...

Malu Mare

5 camere
177 mp
367 mp teren
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 395,000 € și 415.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
1

49.000 €

Teren intravilan 1900 mp de vanzare Malu Mare

Malu Mare

f.s. 12 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

31.500 €

Teren intravilan Malu Mare, str Salcamilor, 150 ...

Malu Mare

f.s. 25 m