Proprietăți unice: 210
Proprietari: 17
Agenție

1 săptămână în urmă
1

49.000 €
25.79 € / mp

Teren intravilan 1900 mp de vanzare Malu Mare

Malu Mare

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

190.000 €

Casa moderna Parter plus Etaj - Zona Damila

Malu Mare

4 camere
125 mp
200 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.618.800 €
150 € / mp

Teren intravilan premium, suprafata generoasa-Z ...

Malu Mare

10.792 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.500 €
56.53 € / mp

Parcele de teren cu utilitati - 400 mp

Malu Mare

398 mp teren
f.s. 21.799999237061 m
Intravilan
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
26

115.000 €

Vilă cu 5 camere de vânzare în zona Damila

Malu Mare

5 camere
150 mp
250 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

28.500 €
55.000 €
69.68 € / mp

Teren intravilan Preajba, 2 parcele, deschidere ...

Malu Mare

409 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

105.000 €
49.60 € / mp

Vânzare Teren Malu Mare * zona centrală - PREȚ ...

Malu Mare

2.117 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
20

235.000 €

Casa Duplex Malu Mare cu teren generos - PREȚ P ...

Malu Mare

7 camere
208 mp
2.354 mp teren
1994
Agenție

2 luni în urmă
11

140.000 €

Casa de vanzare/Damila/Selgros/str Artarului

Malu Mare

3 camere
85 mp
202 mp teren
2017
Agenție

3 luni în urmă
4

125.000 €
50 € / mp

Teren deosebit în Malu Mare – Super View către ...

Malu Mare

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

63.000 €
66.39 € / mp

TEREN 949 METRI IN PREAJBA LANGA SMART PUB

Malu Mare

949 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
8

36.000 €

Hala Depozit si curte Malu Mare

Malu Mare

Agenție

5 luni în urmă
1

22.000 €
42.31 € / mp

Teren intravilan 520 mp, Comuna Malu Mare, zona ...

Malu Mare

520 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
13

206.500 €

Casa noua, utilată și mobilata - zona Damilla

Malu Mare

4 camere
115 mp
277 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

225.500 €

Casă nouă finalizată în 2025, Craiova, zona Dam ...

Malu Mare

4 camere
140 mp
395 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
7

105.000 €
42 € / mp

Teren 2,500mp Malu Mare / Strada Bisericii

Malu Mare

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

260.000 €

Vila exclusivista de vanzare in cartierul rezid ...

Malu Mare

4 camere
218 mp
500 mp teren
2025
Agenție

6 luni în urmă
12

230.000 €

Casa P+1, 300 MP teren, 120 MP utili, comuna Ma ...

Malu Mare

5 camere
120 mp
300 mp teren
2025
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 230,000 € și 250.000 €
Agenție

8 luni în urmă
11

167.000 €

Casa P+1, 500 MP teren, 188,66 MP utili, Zona P ...

Malu Mare

5 camere
188,66 mp
500 mp teren
2019
Agenție

8 luni în urmă
5

52.000 €
119.54 € / mp

Parcele de teren/Str Ficusului/Damila/Craiova

Malu Mare

435 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

170.000 €

Casa plan parter, 300 MP teren, 90 MP, Damila

Malu Mare

4 camere
90 mp
300 mp teren
2025
Agenție

8 luni în urmă
15

220.000 €

Casa premium duplex de vanzare langa Craiova

Malu Mare

4 camere
120 mp
300 mp teren
f.s. 17 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 220,000 € și 284.350 €
Agenție

9 luni în urmă
4

175.000 €

Casa Parter, 400 MP teren, 140 MP utili, Malu M ...

Malu Mare

4 camere
140 mp
400 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
10

255.000 €

Casa P+1, teren 367 mp, 130 mp utili, zona Dami ...

Malu Mare

4 camere
130 mp
367 mp teren
2023
Agenție

10 luni în urmă
3

170.000 €

Casa P+1, 330 MP teren, 140 MP utili, Zona Dami ...

Malu Mare

5 camere
140 mp
330 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
3

178.000 €

Casa moderna de vanzare zona Damila- Selgros

Malu Mare

4 camere
105 mp
350 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
28

220.000 €

Duplex de vanzare in zona Damila

Malu Mare

10 camere
300 mp
500 mp teren
2025
Agenție

10 luni în urmă
7

205.700 €

Casa P+1, 374 MP teren, 124,95 MP utili

Malu Mare

4 camere
124,95 mp
374 mp teren
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 170,000 € și 205.000 €
Agenție

10 luni în urmă
15

233.000 €

Casa P+1, 1024 mp teren, 180 mp utili, Malu Mar ...

Malu Mare

6 camere
180 mp
1.024 mp teren
2018
Agenție

11 luni în urmă
20

475.000 €

Casa tip conac de vanzare in Malu Mare - 0% com ...

Malu Mare

10 camere
365,3 mp
1.143 mp teren