Proprietăți unice: 695
Proprietari: 426
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

13.337 €

Apartament 1 camera 43m2 piata

Central, Bârlad

1 camere
43 mp
Etaj 2
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

52.000 €

Garsoniera Vaslui

Traian, Vaslui

1 camere
28 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

52.000 €

Garsoniera Vaslui

Racova

1 camere
28 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

80.000 €

Apartament 2 camere Piata Traian

Traian, Vaslui

2 camere
57 mp
Etaj 2
1991
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

1.000.000 €
333.33 € / mp

Teren 3000 mp ultracentral Vaslui str Stefan ce ...

Ultracentral, Vaslui

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

72.000 €

De vanzare casa cartier deal

Central, Bârlad

3 camere
90 mp
250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

65.000 €

De vanzare casa in Barlad

Central, Bârlad

200 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

55.000 €

Vand apartament 2 camere, decomandat Hu?i Ideal ...

Central, Huși

2 camere
53 mp
Etaj 4
1983
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

55.000 €

Vand Apartament 2 camere Husi, VS

Central, Huși

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

55.000 €

Vand Apartament 2 camere Husi, VS

Central, Huși

2 camere
50 mp
Etaj 4
1997
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

132.000 €

Apartament de vanzare - 3 camere Renovat si Uti ...

Exterior Vest, Vaslui

3 camere
86 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

70.000 €

Vand Apartament 2 camere

Central, Huși

2 camere
55 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

69.000 €

Apartament 3 camere, etaj 1

Central, Bârlad

3 camere
63 mp
Etaj 1
1962
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

72.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Bârlad

3 camere
67 mp
Etaj 4
1985
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

59.000 €

Apartament zona buium( confectii)

Central, Vaslui

2 camere
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

10.803 €

casa Fedesti , comuna Suletea teren vii 1300 mp ...

Fedești

2 camere
94 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

62.000 €

Apartament 2 camere, et.2 (pesoana fizica)

Central, Vaslui

2 camere
60 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

29.000 €

Casa de vanzare Berezeni Vaslui

Berezeni

3 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

95.000 €

Apartament 3 camere Zona Garii- Aurocor

Gară, Vaslui

3 camere
72 mp
Etaj 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.000 €

Apartament 2 camere zona centrala

Central, Vaslui

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

18.500 €

Camera de camin.

Industrială, Vaslui

21 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
7

30.400 €

Apartament cu doua camera - zona Gradina

Central, Bârlad

2 camere
32 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

30.400 €

Apartament cu doua camera - zona Gradina

Central, Bârlad

2 camere
32 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200.000 €

Vand casa cartier Livada

Central, Bârlad

4 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

118.000 €

Apartament (relaxare in natura)

Central, Bârlad

3 camere
193 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

125.000 €

Casa - VASLUI- Moara Greci

Moara Grecilor

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

145.000 €

Casa noua de vanzare

Lunca

4 camere
108 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

25.000 €
10.51 € / mp

1 Decembrie - Ilfov De vanzare: Teren intravila ...

1 Decembrie

2.379 mp
f.s. 18 m
Agenție

1 lună în urmă
2

44.000 €
80 € / mp

Teren intravilan 550 mp, cu toate utilita?ile, ...

Central, Vaslui

550 mp
550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

29.000 €
30.000 €

Garsoniera recent renovata, parter, mobilata si ...

Delea

1 camere
20 mp