Proprietăți unice: 695
Proprietari: 426
Agenție

1 lună în urmă
5

29.000 €
30.000 €

Garsoniera recent renovata, parter, mobilata si ...

Zăpodeni

1 camere
20 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

40.000 €

Vand casa plus dependinte. Comuna Deleni, jud. ...

Deleni

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.200 €

Spatiu comercial de vanzare 405 mp str. A.I.Cuz ...

Central, Huși

405 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

60.000 €

Apartament 3 camere

Central, Bârlad

3 camere
70 mp
Etaj 8
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

45.000 €
39.89 € / mp

Teren de vanzare cu bucatarie si magazii 1128mp

Central, Huși

1.128 mp teren
f.s. 1217 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

99.000 €

Apartament 3 camere centru

Ultracentral, Huși

3 camere
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

265.000 €

Casa moderna de vanzare, 380 mp construiti, mob ...

Central, Bârlad

4 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

90.000 €

Casa de vanzare URGENT in Zorleni zona centrala

Zorleni

4 camere
194 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 90,000 € și 110.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

55.000 €

Vand apartament 2 camere

Central, Bârlad

2 camere
56 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
18

25.950 €

Inchiriez complex comercial in Husi, Jud. Vaslu ...

Central, Huși

Agenție

1 lună în urmă
9

1.981 €
0.86 € / mp

Teren intravilan/extravilan Ciofeni, ID: R30132 ...

Zăpodeni

2.304 mp
2.304 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

27.000 €

Casa de vanzare Albesti Vaslui

Corni-Albești

4 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

27.000 €

Casa de vanzare Albesti Vaslui

Albești

4 camere
70 mp
1.550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

27.000 €

Casa de vanzare Albesti Vaslui

Central, Vaslui

4 camere
70 mp
1.550 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

585.000 €
130 € / mp

De vanzare teren 4500 mp zona excelenta, Kaufla ...

Central, Vaslui

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

585.000 €

De vanzare teren 4500 mp zona excelenta, Kaufla ...

Central, Vaslui

f.s. 33 m
Agenție

1 lună în urmă
12

249.000 €

Vila, 1 Decembrie, Ilfov, cartier rezidential

1 Decembrie

4 camere
126 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

16.082 €

Apartament 3 camere

Central, Bârlad

3 camere
74 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
2

79.000 €

Vand apartament 3 camere

Central, Bârlad

3 camere
71 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

126.000 €
60 € / mp

Teren intravilan in Munteni de Jos zona linisti ...

Muntenii de Jos

2.100 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

185.000 €

Vand casa in Husi

Central, Huși

4 camere
190 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

96.311 €
37 € / mp

Vand teren la 5 min cu masina de Barlad Value C ...

Zorleni

2.603 mp
2.603 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

450.000 €

Casa de vanzare Valeni Vaslui

Solești

4 camere
400 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

1.300.000 €
1.33 € / mp

Platfoma agricola I 98 ha + vie |eligibila fond ...

Șuletea

980.000 mp
980.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

7.000 €
2.33 € / mp

teren de vinzare

Central, Huși

3.000 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

105.000 €
15 € / mp

Domeniul Solesti: locuinta si oportunitate de b ...

Solești

7.000 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

300.000 €

LOCATIE DE VIS - natura si aer curat !

Central, Huși

4 camere
1.700 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

75.000 €

Spatiu comercial central

Central, Huși

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

175.000 €

Spatiu comercial central

Central, Huși

190 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

72.000 €

Apartament cu 3 camere, etaj 4, VASLUI zona CEN ...

Morăreni

3 camere
45 mp
Etaj 4