Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Ieri
10

43.000 €

Casa de vacanta la Surduc

Surducu Mic

3 camere
70 mp
400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacanță, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacan?a, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

154.900 €

Conac nobiliar de secol XIX cu 8 camere in Maci ...

Traian Vuia

La ~5km distanță

8 camere
650 mp
7.235 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

241.000 €

Vand casa indivituala pe parter 1200mp

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

3 luni în urmă
9

29.700 €
55 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

540 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

43.483 €
35.937 €
80.52 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

95.000 €

Casa Spatioasa cu Teren Generos Sudrias, Com. T ...

Sudriaș

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

86.000 €

Vand Casa in Dumbrava Timis

Dumbrava

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
2

66.000 €
60 € / mp

Teren- BUCOVAT- 1100mp

Dumbrava

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

155.000 €

Casa de vanzare

Dumbrava

La ~5km distanță

7 camere
170 mp
1.420 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
40

238.000 €

Vila Individuala Deosebita P+Etaj | 265 Mp Cons ...

Dumbrava

La ~5km distanță

7 camere
240 mp
1.448 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
4

0 €

TERENURI LACUL SURDUC TIMI?

Fârdea

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
3

25.000 €
5.79 € / mp

Surduc, teren curti si gradina, 4.316 mp in loc ...

Fârdea

La ~5km distanță

4.316 mp
4.316 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

110.000 €

Casa de vacanta sau business

Fârdea

La ~5km distanță

2 camere
188 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

100.000 €

Casa de vacanta sau business

Fârdea

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

4 luni în urmă
2

23.000 €
11.19 € / mp

Zona de munte, cu iesire directa la rau

Fârdea

La ~5km distanță

2.056 mp
2.056 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
18

98.000 €

Cabana de vanzare la lacul Surduc

Fârdea

La ~5km distanță

130 mp
1.123 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

43.000 €

Casa de vacanta Surduc -Langa lac- 3 camere - 4 ...

Fârdea

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

12 €
0 € / mp

Teren intravilan la lacul Surduc

Fârdea

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

50.000 €

Vand cabana in zona lac Surduc.

Fârdea

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

66.000 €
6 € / mp

Teren lac surduc

Fârdea

La ~5km distanță

11.000 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

Mai mult de un an
4

40.000 €
13.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Buteni

Fârdea

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

99.000 €

Casa de vacanta Surduc

Fârdea

La ~5km distanță

4 camere
75 mp
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35.000 €
41.000 €
76.09 € / mp

Teren de constructie - prima linie de lacul Sur ...

Fârdea

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

63.000 €

Casa de vacanta Lac Surduc

Fârdea

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

104.990 €
17.50 € / mp

Teren de vanzare 6000 mp cu iesire la Lac Surdu ...

Fârdea

La ~5km distanță

6.000 mp teren
f.s. 50 m
Pădure
Extravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 104,990 € și 105.000 €
Agenție

5 luni în urmă
9

124.950 €
10.50 € / mp

Teren lacul Surduc - Fardea

Fârdea

La ~5km distanță

11.900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

16.200 €
44.38 € / mp

TERENURI LACUL SURDUC TIMI?

Fârdea

La ~5km distanță

360 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 16,200 € și 16.425 €
Agenție

1 lună în urmă
6

16.425 €
45 € / mp

Terenuri zona Case de Vacanta Lacul Surduc timi ...

Fârdea

La ~5km distanță

365 mp
365 mp teren