Case
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
15

100.000 €

Casă nouă de vânzare în sat Silagiu

Silagiu

5 camere
179,58 mp
1.553 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

23.500 €

Proprietar vand casa

Silagiu

100 mp
1.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
12

100.000 €

Casa noua de vanzare in sat Silagiu

Silagiu

5 camere
179 mp
1.553 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
9

50.000 €

Casa + gospodarie la Silagiu Buzias

Silagiu

2 camere
50 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

59.200 €

Vand casa Buzias Parc 286 mp

Buziaș

La ~5km distanță

6 camere
286 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

300.000 €

Proprietar vand casa!

Buziaș

La ~5km distanță

3 camere
160 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

85.000 €

Apartament cu 3 camere de vanzare in Buzias

Buziaș

La ~5km distanță

3 camere
138 mp

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

85.000 €

Casa de vanzare in statiunea Buzias

Buziaș

La ~5km distanță

4 camere
115,94 mp
95 mp teren
1970
Agenție

Mai mult de un an
1

200 €
0.01 € / mp

Oferim pentru arendare 14.000 mp teren in Buzia ...

Buziaș

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

200 €
0.02 € / mp

Oferim pentru arendare 8.700 mp teren arabil in ...

Buziaș

La ~5km distanță

8.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

200 €
0.03 € / mp

Oferim pentru arendare parcela de 6.700 mp tere ...

Buziaș

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

200 €
0.01 € / mp

De arendat terenuri agricole in jude?ul Timi?

Central, Buziaș

La ~5km distanță

14.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

18.500 €
0.81 € / mp

Vand teren agricol Buzias

Central, Buziaș

La ~5km distanță

22.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

75.000 €

Vand casa in ora? Buzia?

Central, Buziaș

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
Agenție

6 luni în urmă
6

160.000 €

Casă spațioasă cu 6 camere &#537 ...

Buziaș

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

180.000 €

Casa de vacanta Vila

Central, Buziaș

La ~5km distanță

6 camere
203 mp
Agenție

6 luni în urmă
10

498.000 €

Pensiune la cheie Buzia? centrala

Central, Buziaș

La ~5km distanță

870 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

58.000 €

Apartament Buzias

Central, Buziaș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
2000
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

65.000 €

De vânzare apartament 3 camere decomandate, par ...

Buziaș

La ~5km distanță

3 camere
64,86 mp
Parter / 4
1978
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

40.000 €

De vanzare apartament 2 camere in Buzias

Buziaș

La ~5km distanță

2 camere
38,22 mp
Etaj 4 / 4
1975
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

63.000 €

Vinzare apartanent 2 cam.

Central, Buziaș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

180.000 €

Vand spa?iu comercial +apartament +garsoniera

Central, Buziaș

La ~5km distanță

128 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

50.000 €

De vânzare apartament 2 Camere în Buziaș

Buziaș

La ~5km distanță

2 camere
44,96 mp
Etaj 2 / 4
1982
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

93.000 €

Vand casa 5 camere in Buzias ,teren 2000m

Central, Buziaș

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

120.000 €

Casa de vanzare in ora?ul Buzia?.

Central, Buziaș

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

62.000 €

Apartament cu două camere

Central, Buziaș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
1970
Agenție

3 luni în urmă
3

66.960 €
80 € / mp

Teren casa 837mp Cernateaz- vatra satului

Central, Buziaș

La ~5km distanță

837 mp
837 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

250.000 €

Casa de vanzare in sta?iunea Buzia?

Central, Buziaș

La ~5km distanță

6 camere
250 mp
554 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

47.000 €

Apartament la casa-Lugoj, jud. Timi?

Central, Buziaș

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
952 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

266.000 €

Casa de vanzare, potential pensiune, pe malul T ...

Central, Buziaș

La ~5km distanță

8 camere
296 mp
1.140 mp teren