Case Terenuri
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 9
Agenție

1 săptămână în urmă
18

95.000 €

Casă renovată complet, cu garaj și anexe, în Sa ...

Satchinez

5 camere
150 mp
1.450 mp teren
1900
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă

25.000 €
17.59 € / mp

teren casa

Satchinez

1.421 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

52.000 €

Vand Casa Satchinez

Satchinez

2 camere
80 mp
719 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
13

120.000 €

Casă individuală cu etaj, teren 3000 mp, grădin ...

Satchinez

9 camere
228 mp
2.939 mp teren
1975
Agenție

Mai mult de un an
9

119.000 €

Casa individuala,190 mp utili,garaj si teren de ...

Satchinez

3 camere
196 mp
700 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

6 zile în urmă
10

79.900 €

Casa individuala din caramida Satchinez

Satchinez

3 camere
211 mp
1.434 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

35.000 €

Casa in rosu noua

Satchinez

2 camere
400 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

32.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan cu fundatie inceputa si materi ...

Satchinez

2.799 mp
2.799 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

2.100 €
0.91 € / mp

-teren extravilan, com. Satchinez, jud. Timis

Satchinez

2.297 mp
2.297 mp teren
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

185.000 €
21.70 € / mp

Ferma agricola. Ateliere mecanice,copertine si ...

Satchinez

15 camere
8.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

52.000 €

Casa de vanzare Satchinez

Satchinez

2 camere
719 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

95.000 €

Casa Satchinez

Satchinez

4 camere
150 mp
1.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

89.000 €

Vand casa caramida pe colt in Satchinez

Satchinez

4 camere
200 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

45.000 €

Casa de vanzare in rosu

Satchinez

20 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €

Vand casa Satchinez

Satchinez

200 mp
980 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

87.000 €

Casa individuala cu 3 camere si teren de 1500 m ...

Satchinez

3 camere
123 mp
1.407 mp teren
Agenție

Azi
7

30.000 €
20.55 € / mp

Vand loc de casa

Satchinez

1.460 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

60.000 €

Casa de vanzare

Hodoni

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
640 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

49.500 €

casa cu teren Hodoni

Hodoni

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
1.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

11.500 €
0.03 € / mp

Teren agricol intre Dude?tii Noi ?i Hodoni

Hodoni

La ~5km distanță

450.000 mp teren

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
25

1.200.000 €
13.33 € / mp

Teren Intravilan, Barateaz-Satchinez

Bărăteaz

La ~5km distanță

90.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
10

85.000 €
497.08 € / mp

Teren 4919 mp– Comuna Călacea

Călacea

La ~10km distanță

4.919 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

49.999 €

casa sat calacea

Călacea

La ~10km distanță

1.800 mp
1.800 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

105.000 €

Casa noua in Calacea

Călacea

La ~10km distanță

3 camere
150 mp
1.500 mp teren
f.s. 41 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

95.000 €
23.38 € / mp

PROPRIETAR VAND 2 TERENURI intravilane - loc. C ...

Călacea

La ~10km distanță

4.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
17.39 € / mp

VAND PARCELA TEREN INTRAVILAN CALACEA, JUD. TIM ...

Călacea

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

19.000 €
21.30 € / mp

Vand teren intravilan

Călacea

La ~10km distanță

892 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

40.000 €
17.39 € / mp

Vand teren 2300 mp.pentru constructie Loc. Cala ...

Călacea

La ~10km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

32.000 €
20 € / mp

Calacea teren intravilan

Călacea

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.490.000 €
49.67 € / mp

Ferma avicola inchiriere sau vanzare, localitat ...

Călacea

La ~10km distanță

30.000 mp teren
Agricol