Proprietăți unice: 415
Proprietari: 40
Agenție

7 luni în urmă
24

127.000 €

Duplex in Sanandrei 3 camere

Sânandrei

3 camere
77 mp
270 mp teren
2025
Agenție

7 luni în urmă
2

1.405.003 €
1.161.160 €
84.70 € / mp

Teren intravilan pentru statie carburanti si sp ...

Sânandrei

16.588 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
13

135.000 €

Duplex P+E, despartire prin camera tehnica, 4 c ...

Sânandrei

4 camere
105 mp
351 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
7

135.000 €

Sanandrei Casa Individuala Pe Parter, 3 Cam, Dr ...

Sânandrei

3 camere
72 mp
300 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

7 luni în urmă
15

135.000 €

Sanandrei Duplex cu 4 Camere, Drum Asfaltat, To ...

Sânandrei

4 camere
95 mp
260 mp teren
f.s. 9 m
Agenție

7 luni în urmă
4

8.750.000 €
25 € / mp

Sanandrei Teren 35 Hectare - PUZ Aprobat | Cent ...

Sânandrei

350.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

133.000 €

Sanandrei - Duplex 3 Camere - Parter

Sânandrei

3 camere
76 mp
360 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

1.600.000 €
40 € / mp

COMISION 0% Teren extravilan 40.000 mp - zona S ...

Sânandrei

40.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
12

141.000 €

Duplex cu 3 camere, de vanzare, P+ E, in Sanand ...

Sânandrei

3 camere
83 mp
172 mp teren
2022
Agenție

8 luni în urmă
10

135.000 €

Sanandrei, Duplex Pe Parter, 3 Cam, Dressing

Sânandrei

3 camere
73 mp
330 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

8 luni în urmă
7

133.000 €

Duplex cu 4 camere pe parter, in Sanandrei

Sânandrei

4 camere
75 mp
325 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

150.000 €

0% Comision. Individuala P+M. Vatra Veche. Toat ...

Sânandrei

4 camere
120 mp
350 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
13

144.990 €
140.990 €

COMISION 0% Duplex 3 camere, mobilat si utilat, ...

Sânandrei

3 camere
83 mp
172 mp teren
2022
Agenție

8 luni în urmă
11

150.000 €

Casa individuala cu 4 camere, de vanzare, in Sa ...

Sânandrei

4 camere
120 mp
350 mp teren
2025
Agenție

8 luni în urmă
16

116.000 €
118.000 €

Sanandrei, Casa Individuala,Teren Generos

Sânandrei

3 camere
63 mp
300 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

169.990 €

COMISION 0% Duplex cu 4 camere si teren de 250 ...

Sânandrei

4 camere
96 mp
250 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

9 luni în urmă
6

740.000 €

Doua compartimente de hala, in parc insdustrial ...

Sânandrei

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

155.999 €
39.00 € / mp

COM 0% Parcele industriale pentru hale, servici ...

Sânandrei

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
12

249.000 €

Vila individuala Sanandrei, la asfalt, zona sup ...

Sânandrei

5 camere
160 mp
576 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

51.045 €
107.69 € / mp

Teren Intravilan Sânandrei

Sânandrei

474 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

1.190.000 €

COMISION 0% Hala industriala 5500 mp utili zona ...

Sânandrei

Agenție

9 luni în urmă
1

36.000 €
50 € / mp

De vanzare parcele 720 mp la Sanandrei

Sânandrei

720 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
8

115.000 €

Casa pe parter 3 camere

Sânandrei

3 camere
69,1 mp
260 mp teren
2024
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

42.350 €
70 € / mp

De vanzare teren cu toate utilitatile la Sanand ...

Sânandrei

605 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

180.001 €

Casă individuală în Sânandrei

Sânandrei

3 camere
190 mp
650 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

190.333 €
157.300 €
95.17 € / mp

Ext.Nord - Loturi Industrial: 2000-3000 mp - P. ...

Sânandrei

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
19

155.000 €

Sanandrei, Duplex pe PArter , 3 Dormitoare, 2 b ...

Sânandrei

4 camere
84 mp
330 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
34

400.000 €

Sanadrei, Individual, Suprafate Generoasa, Gara ...

Sânandrei

7 camere
300 mp
1.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
17

140.000 €

Sanandrei, Duplex pe Etaj, Proiect Modern, Desp ...

Sânandrei

3 camere
94 mp
330 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

10 luni în urmă
15

118.990 €

Sanandrei - Apartament 3 camere - doua balcoane ...

Sânandrei

3 camere
78 mp
Etaj 1 / 1
2010
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 118,990 € și 119.900 €