Proprietăți unice: 57
Proprietari: 14
Agenție

Ieri
20

134.000 €

Casa individuala cu 6 camere,2 bai,teren de 101 ...

Pișchia

6 camere
295 mp
1.017 mp teren
1960
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

35.000 €
93.33 € / mp

Teren intravilan cu casă bătrânească demolabila ...

Pișchia

375 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
23

170.000 €

Casă retrasă Pișchia – 4 camere, teren 920 mp

Pișchia

4 camere
120 mp
800 mp teren
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
2

59.750 €
1.77 € / mp

Teren Agricol Extravilan 3.38 hectare Pischia-M ...

Pișchia

33.800 mp teren
Agenție

Ieri

140.000 €
7 € / mp

Vand teren zona autostrazilor

Pișchia

20.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

22.000 €
25.88 € / mp

Parcela pentru duplex de vanzare in rate - Pisc ...

Pișchia

850 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
23.58 € / mp

Proprietar vand teren intravilan pentru duplex

Pișchia

848 mp
848 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

750.000 €
15 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala langa padu ...

Pișchia

50.000 mp teren
f.s. 370 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
18

878.460 €
726.000 €

Imobil pentru pensiune sau alte activitati in P ...

Pișchia

14 camere
550 mp
5.885 mp teren
Etaj 1 / 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

82.000 €

Casa se vânzare Pischia

Pișchia

2 camere
57 mp
816 mp teren
Individuală
Agenție

2 luni în urmă
5

128.000 €

Casa individuala P+ M in Pischia cu teren 814mp

Pișchia

4 camere
157 mp
814 mp teren
2021
Agenție

3 luni în urmă
7

145.000 €

Casa individuala P+ M Pischia 167mp utili, 723m ...

Pișchia

5 camere
120 mp
723 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
6

22.500 €
15 € / mp

Parcele teren intravilan 1500mp la 15euro/mp in ...

Pișchia

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

33.000 €
48.67 € / mp

Teren intravilan in Pischia | 768 mp | 33.000 E ...

Pișchia

678 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

259.990 €

Casa individuala cu 5 camere si teren de 840 mp ...

Pișchia

5 camere
155 mp
840 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

5 luni în urmă
13

99.900 €

Duplex semi-finisat cu 3 camere, 3 băi în Pișch ...

Pișchia

3 camere
105,5 mp
339 mp teren
f.s. 10.369999885559 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.276.800 €
12 € / mp

Teren extravilan 106400 mp la Asfalt in Pischia

Pișchia

106.400 mp teren
f.s. 191 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

1.248.000 €
12 € / mp

Teren extravilan 104000 mp la Asfalt in Pischia

Pișchia

104.000 mp teren
f.s. 191 m
Extravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
1

13.500 €
24.55 € / mp

Parcela teren intravilan casa sau duplex

Pișchia

550 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
29

119.500 €

Duplex ultrafinisat cu 3 camere, 3 băi în Pișch ...

Pișchia

3 camere
105,5 mp
339 mp teren
f.s. 10.369999885559 m
Agenție

9 luni în urmă
35

139.999 €

Casă individuală pe parter, Pișchia

Pișchia

3 camere
145 mp
804 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

9 luni în urmă
10

69.500 €

OX662 Casa pe un singur nivel, in Pischia

Pișchia

4 camere
110 mp
645 mp teren
2024
Agenție

10 luni în urmă
1

25.000 €
30.45 € / mp

Teren intravilan 821 mp de vânzare în ...

Pișchia

821 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

96.000 €
24.97 € / mp

Teren de 3844 mp cu proiect autorizat pt casa i ...

Pișchia

3.844 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
34

285.000 €

Casa individuala cu 4 camere,2 garaje si teren ...

Pișchia

4 camere
240 mp
1.550 mp teren
f.s. 32 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

130.000 €
6.84 € / mp

Teren ideal ca investiție, 19000 mp, în Pișchia ...

Pișchia

19.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
10 € / mp

Teren Industrial, 10.000 m, Pischia

Pișchia

10.000 mp
10.000 mp teren
f.s. 80 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

33.000 €
48.67 € / mp

Teren intravilan in Pischia | 768 mp | 33.000 E ...

Pișchia

678 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

100.000 €
10 € / mp

Teren Industrial, 10.000 m, Pischia

Pișchia

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

255.000 €
15.78 € / mp

Teren 16.157 mp cu poten?ial reziden?ial pozi?i ...

Pișchia

16.157 mp
16.157 mp teren