Case Terenuri
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

50.000 €

Vand cabana in zona lac Surduc.

Fârdea

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

35.000 €
41.000 €
76.09 € / mp

Teren de constructie - prima linie de lacul Sur ...

Fârdea

460 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

104.990 €
17.50 € / mp

Teren de vanzare 6000 mp cu iesire la Lac Surdu ...

Fârdea

6.000 mp teren
f.s. 50 m
Pădure
Extravilan
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 104,990 € și 105.000 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
18

98.000 €

Cabana de vanzare la lacul Surduc

Fârdea

130 mp
1.123 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

0 €

TERENURI LACUL SURDUC TIMI?

Fârdea

Agenție

3 luni în urmă
3

25.000 €
5.79 € / mp

Surduc, teren curti si gradina, 4.316 mp in loc ...

Fârdea

4.316 mp
4.316 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

23.000 €
11.19 € / mp

Zona de munte, cu iesire directa la rau

Fârdea

2.056 mp
2.056 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

16.200 €
44.38 € / mp

TERENURI LACUL SURDUC TIMI?

Fârdea

360 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 16,200 € și 16.425 €
Agenție

Mai mult de un an
15

58.500 €

Evadare din oras | Casa in mijlocul naturii 175 ...

Fârdea

2 camere
140 mp
1.759 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

100.000 €

Casa de vacanta sau business

Fârdea

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

12 €
0 € / mp

Teren intravilan la lacul Surduc

Fârdea

11.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

43.000 €

Casa de vacanta Surduc -Langa lac- 3 camere - 4 ...

Fârdea

3 camere
50 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

73.000 €

Casa de vanzare in localitatea Fardea

Fârdea

3 camere
128 mp
2.158 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

99.000 €

Casa de vacanta Surduc

Fârdea

4 camere
75 mp
Agenție

5 luni în urmă
9

124.950 €
10.50 € / mp

Teren lacul Surduc - Fardea

Fârdea

11.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

40.000 €
13.33 € / mp

Teren de vanzare in comuna Buteni

Fârdea

3.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

110.000 €

Casa de vacanta sau business

Fârdea

2 camere
188 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

63.000 €

Casa de vacanta Lac Surduc

Fârdea

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

66.000 €
6 € / mp

Teren lac surduc

Fârdea

11.000 mp teren
f.s. 60 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

24.999 €
8.43 € / mp

Vand Teren Extravilan in Gladna Montana

Gladna Montană

La ~5km distanță

2.964 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

23.000 €
11.19 € / mp

Zona de munte, cu iesire directa la rau

Gladna Română

La ~5km distanță

2.056 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

58.500 €

Evadare din oras | Casa in mijlocul naturii 175 ...

Gladna Română

La ~5km distanță

2 camere
140 mp

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

53.000 €

Casa de vanzare Gladna Romana, judetul Timis

Gladna Română

La ~5km distanță

5 camere
244 mp
20.142 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacan?a, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacanță, 800, 2 fs, Su ...

Botinești

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

43.483 €
35.937 €
80.52 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

241.000 €

Vand casa indivituala pe parter 1200mp

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

3 luni în urmă
9

29.700 €
55 € / mp

Comision 0% Parcele de teren duplex sau individ ...

Bucovăț (Dumbrava)

La ~5km distanță

540 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

59.500 €

Proprietar vand casa de vacanta in Muntii Poian ...

Zolt

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

52.500 €

CASA in zona turistica ZOLT

Zolt

La ~5km distanță

100 mp
2.877 mp teren