Case
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

180.950 €

Casa in zona rustica cu aer aeristocrat

Crivobara

270 mp
1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

42.000 €

vind casa

Crivobara

3 camere
99 mp
3.052 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

57.000 €
14.06 € / mp

Doua parcele teren, Localitatea Vizma, 55 km de ...

Secaș

La ~5km distanță

4.054 mp
4.054 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

123 €
0.03 € / mp

Teren 4100mp de vanzare, acces asfaltat

Secaș

La ~5km distanță

4.100 mp
4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

26.000 €

Intravilan Secas

Secaș

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
3

316.948 €
341.020 €
0.79 € / mp

Teren arabil de 40 hectare în Secaș, Timiș

Secaș

La ~5km distanță

401.200 mp teren
f.s. 500 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
18

20.000 €
0.80 € / mp

Terenuri extravilane de vânzare – Vizma & Crivo ...

Secaș

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

20.000 €

Casa cu teren, de vanzare in Comuna BARA

Bara

La ~5km distanță

150 mp
2.200 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

109.000 €
0.87 € / mp

Teren extravilan, 125000 mp, Timis!

Bara

La ~5km distanță

125.000 mp
125.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

100.000 €
72.128 €
0.89 € / mp

Teren arabil de 11,3 hectare în Bara, Timiș

Bara

La ~5km distanță

112.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

38.844 €
9 € / mp

INTRAVILAN in loc Radmanesti si un CADOU

Rădmănești

La ~5km distanță

4.316 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25.896 €
6 € / mp

INTRAVILAN in sat Radmanesti

Rădmănești

La ~5km distanță

4.316 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

40.000 €

Vand casa in localitatea Paniova

Paniova

La ~10km distanță

4 camere
130 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

18.000 €

Casa in zona pitoreasca, Patars, Judet Arad

Pătârș

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

32.000 €

Casa cu gradina de vanzare

Fădimac

La ~10km distanță

3 camere
2.254 mp
Agenție

9 luni în urmă
18

47.000 €
53.000 €

Casa de vanzare Fadimac

Fădimac

La ~10km distanță

190 mp
4.484 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

28.000 €

Vand casa la sat

Lăpușnic

La ~10km distanță

4 camere
2.878 mp
Agenție

10 luni în urmă
5

24.500.000 €
25.000.000 €
1.39 € / mp

De vanzare plantatie de alun, pe rod, situata i ...

Hisiaș

La ~10km distanță

Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

25.000 €

Vand casa la tara

Ohaba Română

La ~10km distanță

3 camere
1.000 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

265.000 €

IMOBIL situat in targoviste 360 mp

Târgoviște

La ~10km distanță

4 camere
360 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

13.000 €

casa de vanzare targoviste

Târgoviște

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

38.000 €

Casa cu gradina de vanzare

Târgoviște

La ~10km distanță

2 camere
132 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

14.500 €
3.37 € / mp

Teren intravilan, 4300 mp, sat Cuvesdia

Cuveșdia

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

14.500 €
7.20 € / mp

Teren intravilan 2014 mp, localitatea Cuvesdia

Cuveșdia

La ~10km distanță

2.014 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

14.500 €
3.37 € / mp

Teren intravilan, 4300 mp, sat Cuvesdia

Cuveșdia

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
17

65.000 €

Oportunitate investitie: două reședințe de vaca ...

Cuveșdia

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
3.940 mp teren
2004
Agenție

9 luni în urmă
18

53.000 €

Casa de vanzare Fadimac

Balinț

La ~10km distanță

5 camere
190 mp
4.484 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
19

62.000 €

Casa de Vanzare in Balint, Jud. Timis

Balinț

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
861 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

64.990 €

Casa de vanzare si teren aferent direct de la p ...

Balinț

La ~10km distanță

6 camere
200 mp
2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

55.800 €

Casa spa?ioasa pe 1200mp teren, foraj 120m, zon ...

Balinț

La ~10km distanță

6 camere
250 mp