Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

77.000 €
86.000 €

Casa individuala superba. Teren generos. Dispon ...

Bogda

2 camere
70 mp
500 mp teren
2015
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

97.000 €

Vand casa in Bogda, Timis

Bogda

2 camere
70 mp
Agenție

1 lună în urmă
3

13.000 €
3.02 € / mp

Teren extravilan 4300mp in Bogda, jude?ul Timi?

Bogda

4.300 mp
4.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

175.000 €

Casa moderna de vanzare in Charlotenburg

Charlotenburg

La ~5km distanță

4 camere
225 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

100.000 €

De vanzare casa de vacanta in Charlotemburg jud ...

Charlotenburg

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
5.000 mp teren
2000
Agenție

7 luni în urmă
3

25.000 €
18.40 € / mp

Teren intravilan Buzad

Buzad

La ~5km distanță

1.359 mp teren

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

25.000 €
18.40 € / mp

Teren intravilan Buzad

Buzad

La ~5km distanță

1.359 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
18

115.000 €
139.900 €

Casa cu 2 corpuri si 5 camere in Livada

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
156 mp
Agenție

9 luni în urmă
9

50.500 €
4.17 € / mp

Teren intravilan + extravilan în Remetea Mică

Remetea Mică

La ~5km distanță

12.100 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
8

24.500 €
3.60 € / mp

TEREN REMETEA MICĂ, JUDEȚUL TIMIȘ

Remetea Mică

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
9

99.000 €

Casa 6 camere - la rosu - Zimandcuz, Arad COMIS ...

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
237 mp
Agenție

4 luni în urmă
8

220.000 €

Conac Impresionant In Ghioroc

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
500 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

7.410 €

Casa si teren, Localitatea Manastaur, Judetul A ...

Remetea Mică

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Agenție

3 luni în urmă
13

245.000 €

Casa individuala de vanzare Giarmata VII

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
126 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

100.000 €

De vanzare casa de vacanta in Charlotemburg jud ...

Remetea Mică

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

32.000 €

Casa cu doua corpuri de cladire, localitatea Ch ...

Chesinț

La ~10km distanță

2 camere
80 mp
1.170 mp teren
1950
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

50.000 €

Vand casa in Chesint

Chesinț

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

35.000 €

Vand casa in Chesin?, com. Zabrani, jud. Arad 2 ...

Chesinț

La ~10km distanță

3 camere
2.376 mp
Agenție

4 luni în urmă
2

14.500 €
7.20 € / mp

Teren intravilan 2014 mp, localitatea Cuvesdia

Cuveșdia

La ~10km distanță

2.014 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

14.500 €
3.37 € / mp

Teren intravilan, 4300 mp, sat Cuvesdia

Cuveșdia

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

14.500 €
3.37 € / mp

Teren intravilan, 4300 mp, sat Cuvesdia

Cuveșdia

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
17

65.000 €

Oportunitate investitie: două reședințe de vaca ...

Cuveșdia

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
3.940 mp teren
2004
Agenție

Mai mult de un an
20

49.000 €

Casa Alios de vanzare

Alioș

La ~10km distanță

4 camere
150 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

55.000 €
65.000 €

Casa de vanzare alios

Alioș

La ~10km distanță

3 camere
96 mp
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

47.500 €

Casa de vanzare

Alioș

La ~10km distanță

6 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

150.000 €

Casa de vanzare

Alioș

La ~10km distanță

6 camere
270 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

62.000 €

Casa de vanzare in Alio? jude?ul Timi?

Alioș

La ~10km distanță

6 camere
1.493 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

16.500 €
14.30 € / mp

Vand 1154 mp teren intravilan constructii casa ...

Alioș

La ~10km distanță

1.154 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 16,500 € și 17.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

98.000 €

Vand casa cu gradina

Alioș

La ~10km distanță

2 camere
4.300 mp
Agenție

1 lună în urmă
11

53.500 €
5.35 € / mp

Teren 1 ha cu baltă populată – Alioș (Mașloc)

Alioș

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol