Terenuri
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

16.500 €
20.63 € / mp

Teren intravilan casa de vacan?a, 800, 2 fs, Su ...

Birda

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

115.000 €
119.000 €
12.37 € / mp

Teren Intravilan Birda -Sangeorge de vanzare

Birda

9.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

70.000 €

Casa de vanzare doua corpuri

Berecuța

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

70.000 €

Casa de vanzare

Berecuța

La ~5km distanță

3.240 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

50.000 €

Apartament de vanzare in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €

Apartament de vanzare in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

7 luni în urmă
1

190.000 €
13.94 € / mp

Teren intravilan in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

13.625 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

179.990 €
198.990 €

Casa 12 camere, 320 mp utili, teren 1500 mp - G ...

Gătaia

La ~5km distanță

11 camere
320 mp
1.500 mp teren
2023
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

180.000 €

vand 2 case una noua si una batraneasca

Central, Gătaia

La ~5km distanță

1 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

75.000 €

Casa vanzare Gataia

Gătaia

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.490 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

210.000 €
15.41 € / mp

Teren intravilan in Gataia

Central, Gătaia

La ~5km distanță

13.625 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
16

87.400 €

Gataia - DN 58B- Central-Statie Carburant- 1500 ...

Gătaia

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
27

25.990 €

COMISION 0% Casa individuala cu 5 camere si ter ...

Gătaia

La ~5km distanță

5 camere
181 mp
3.489 mp teren
1951
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

65.000 €

Vand casa in Sculia,Ora?ul Gataia,Jud Timi? (21 ...

Sculia

La ~5km distanță

3 camere
2.158 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

72.999 €
69.999 €

Vand sau schimb casa Opatita

Opatița

La ~5km distanță

5 camere
160 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

38.000 €

Casa de vinzare Rovenita Mare (comuna Denta)

Rovinița Mare

La ~5km distanță

3 camere
3.000 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

79.500 €

Casa noua + teren 4000 mp la 40 km de Timisoara ...

Șipet

La ~10km distanță

2 camere
115 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

45.000 €

casa de vanzare

Șipet

La ~10km distanță

3 camere
90 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

30.000 €
15.05 € / mp

Teren Voiteg (30km de Timisoara)

Voiteg

La ~10km distanță

1.993 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
25

329.000 €

Proprietate industrială + Teren 8.632 - Voiteg ...

Voiteg

La ~10km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

14.000 €
23.61 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Voiteg – Oportun ...

Voiteg

La ~10km distanță

593 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

25.000 €

Casa Semlacu Mare

Șemlacu Mare

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
1.451 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

33.000 €

Vand casa (pla?) 1078 m2

Central, Deta

La ~10km distanță

85 mp
1.078 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

49.200 €
60 € / mp

Teren intravilan, 820 mp, Padure Giroc

Central, Deta

La ~10km distanță

820 mp
820 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

95.000 €

Se vinde spatiul comercial..ultra central in De ...

Central, Deta

La ~10km distanță

65 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

32.411 €

Vand apartament in Deta cu 2 camere

Central, Deta

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
9

300.000 €

Proprietar vand teren ?i fabrica -Deta-Timis Op ...

Central, Deta

La ~10km distanță

50.500 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

7.803 €
12.033 €

Casa si teren Localitatea Soca, comuna Banloc, ...

Central, Deta

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

147.000 €

casa de vanzare in Deta

Central, Deta

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
16

147.000 €

casa de vanzare

Central, Deta

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
1.200 mp teren
Individuală