Proprietăți unice: 23
Proprietari: 4
Agenție

3 luni în urmă
17

168.000 €
170.000 €

Casa Sucevița | 4.000 mp teren | Zonă liniștită

Sucevița

4 camere
166 mp
3.937 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

28.000 €
25.45 € / mp

Teren vinzare Sucevita

Sucevița

1.100 mp teren
f.s. 43 m
Pădure
Intravilan
Agenție

5 luni în urmă
15

379.999 €
330.000 €
189,999.50 € / mp

TEREN INTRAVILAN 2,26 HA | SUCEVITA |

Sucevița

2,26 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
16

348.000 €

Pensiune de vanzare in zona Sucevita, langa Man ...

Sucevița

170 mp utili
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

1.200.000 €

Penisune in Bucovina! Sucevita! De Vanzare! 072 ...

Sucevița

1.800 mp utili
2E
2008
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
26

201.000 €

Casa de Vacanta in Bucovina! Sucevita! De Vanza ...

Sucevița

6 camere
300 mp
5.200 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

58.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan , deschidere la drumul princip ...

Sucevița

2.256 mp
2.256 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

89.000 €
37.08 € / mp

Teren intravilan, 2400 mp, Sucevita

Sucevița

2.400 mp
2.400 mp teren
f.s. 29 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

74.000 €
37 € / mp

Teren intravilan, 2000 mp, Sucevita

Sucevița

2.000 mp
2.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

1.000.000 €

Cabana exclusivista din lemn rotund, 5500mp ter ...

Sucevița

6 camere
400 mp
5.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

79.800 €
19 € / mp

Teren intravilan cu o suprafata de 42 de ari in ...

Sucevița

4.200 mp
4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

45.000 €
15 € / mp

Teren Voievodeasa, Sucevita, 3000 mp

Sucevița

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

370.000 €
16.37 € / mp

Teren intravilan, 22600mp, zona Manastirea Suce ...

Sucevița

22.600 mp
22.600 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
2

186.000 €
31.41 € / mp

Teren , platou drept, 6000mp , Sucevita

Sucevița

f.s. 28 m
Agenție

Mai mult de un an

70.000 €

Casa batraneasca , teren 2064mp, Sucevita

Sucevița

2 camere
20 mp
2.064 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

70.000 €

Casa batraneasca , teren 2064mp, Sucevita

Sucevița

2 camere
20 mp
2.064 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

58.000 €
25.71 € / mp

Teren intravilan , deschidere la drumul princip ...

Sucevița

2.256 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
14

325.000 €

Casa individuala , Sucevita!! Oportunitate de i ...

Sucevița

7 camere
900 mp
2.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
15

228.000 €

Pensiune 12 camere, 1500 mp teren, Sucevita

Sucevița

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

235.000 €

Cabana din busteni in Sucevita

Sucevița

3 camere
250 mp
Agenție

4 luni în urmă
1

650.000 €

De vanzare | Cladire depozitare | Productie 710 ...

Sucevița

Agenție

Mai mult de un an
3

70.000 €

Casa batraneasca , teren 2064mp, Sucevita

Sucevița

2 camere
2.064 mp
2.064 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

0 €

Vand teren intravilan

Sucevița

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
12

120.000 €

Casa si hala de vanzare, in Horodnic de Sus

Horodnic

La ~5km distanță

5 camere
90 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

66.000 €
22 € / mp

Vand teren intravilan in Horodnic de Sus strada ...

Horodnic

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

48.000 €
13.33 € / mp

Teren extravilan | Horodnic De Sus | 3600MP

Horodnic

La ~5km distanță

3.600 mp
3.600 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
1

22.500 €
4.33 € / mp

Teren extravilan, zona Horodnic-Killer, 5200mp

Horodnic

La ~5km distanță

5.200 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
7

65.000 €
26 € / mp

Teren extravilan 2500 mp,cu acces la Centura ,R ...

Horodnic

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
18

316.000 €

Casa si teren, Horodnic de Jos, Radauti, se acc ...

Horodnic

La ~5km distanță

5 camere
730 mp
3.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

16.500 €
16.50 € / mp

Loc de casa, Horodnic de Jos, teren intravilan ...

Horodnic

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 20 m