Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

220.000 €
16.92 € / mp

Oportunitate! Teren intravilan 13000 mp, 104 ml ...

Lucăcești

13.000 mp
13.000 mp teren
f.s. 104 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
20

47.500 €

Casa de vanzare Dragoe?ti .

Drăgoiești

La ~5km distanță

3 camere
83 mp
2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

30.000 €

Vand casa Dragoiesti

Drăgoiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

210.000 €

Casa cu etaj 180 mp, teren 759 mp - Frumoasa - ...

Drăgoiești

La ~5km distanță

4 camere
180 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €

Teren intravilan Trifesti

Drăgoiești

La ~5km distanță

1 camere
60 mp
60 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €

Vand casa batraneasca+20 ari teren

Drăgoiești

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

35.000 €

Casă de vânzare | Horodniceni | 3200 MP Teren i ...

Horodniceni

La ~5km distanță

3 camere
116 mp
3.200 mp teren
f.s. 40 m
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
9

200.000 €
17.54 € / mp

??????? ???????? ?????? Paulownia Domain

Ciprian Porumbescu

La ~5km distanță

11.400 mp
11.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

105.000 €

Casa de vanzare in Ciprian Porumbescu

Ciprian Porumbescu

La ~5km distanță

4 camere
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

83.000 €

Vand Casa in Bucovina

Brăiești

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
14

85.000 €

Casa renovata complet, Corlata Centru

Corlata

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
2.000 mp teren
2024
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

99.000 €
80.000 €

Vand casa in Corlata, aproape de Comoara Bucovi ...

Corlata

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

115.000 €

Casă de vânzare 🏠 🏠🏠🏠🏠

Berchișești

La ~5km distanță

5 camere
154 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

45.000 €

Vand Casa in Berchisesti-SV

Berchișești

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
88 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

45.000 €

Vand Casa in Berchisesti-SV

Berchișești

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

125.000 €

Casa de vanzare

Berchișești

La ~5km distanță

6 camere
156 mp
Individuală
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 125,000 € și 155.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

80.000 €

Vand casa la ro?u cu 20 ari de teren in Liteni- ...

Liteni (Moara)

La ~5km distanță

180 mp
2.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
16

102.800 €

Casa Bunicilor In Bucovina Zona Liteni Moara De ...

Liteni (Moara)

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
5.689 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
19

210.000 €

Casa in Bucovina Zona Liteni Moara De Vanzare 0 ...

Liteni (Moara)

La ~5km distanță

6 camere
211 mp
759 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
19

85.000 €
100.000 €

Casă de vânzare I Liteni Moara, Suceava I Preț: ...

Liteni (Moara)

La ~5km distanță

5 camere
176 mp
1.200 mp teren
2016
Agenție

7 luni în urmă
21

129.900 €
12.99 € / mp

Vanzare 10.000 mp teren Liteni Suceava- la stra ...

Liteni (Moara)

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 40 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

72.000 €
31.30 € / mp

Teren 2300 mp cu casa batraneasca Liteni, Moara ...

Liteni (Moara)

La ~5km distanță

2.300 mp teren
f.s. 36 m
Construcții
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
18

199.000 €

Vila spatioasa in Liteni Moara

Liteni (Moara)

La ~5km distanță

6 camere
180 mp
759 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

69.900 €

Teren Intravilan 2000 mp Liteni Moara De 072781 ...

Liteni (Moara)

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
15

80.000 €
10.80 € / mp

Vand teren intravilan 7410 mp in Sasca Mare, Su ...

Cornu Luncii

La ~10km distanță

7.410 mp
7.410 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

150.000 €

Vila in Cornu Luncii

Cornu Luncii

La ~10km distanță

5 camere
230 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

60.000 €

Casa de vanzare in Bucovina la Cornu Luncii

Cornu Luncii

La ~10km distanță

3 camere
800 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

999.999 €

Casa la rosu de vanzare

Cornu Luncii

La ~10km distanță

4 camere
180 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

56.000 €

Casa de vinzare

Cornu Luncii

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
80 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €
20 € / mp

De vanzare teren intravilan, 4000 mp, in Com. D ...

Cornu Luncii

La ~10km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren