Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
17

40.000 €

Casa 3 camere cu teren 1500mp spre vanzare in V ...

Velț

3 camere
120 mp
1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

79.000 €

Proprietar, casa de vanzare in Bazna

Bazna

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

349.000 €

Hotel / Pensiune cu 16 camere de vanzare

Bazna

La ~5km distanță

710 mp utili
1952
Agenție

6 luni în urmă
42

150.000 €

Casa cu 15 camere de vanzare in Bazna, Sibiu ( ...

Bazna

La ~5km distanță

15 camere
636 mp
1.418 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

150.000 €

Oportunitate unica in via?a!

Bazna

La ~5km distanță

6 camere
636 mp
Agenție

1 lună în urmă
19

830.000 €

Fabrica de lactate utilata Sibiu

Bazna

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

650.000 €

Cladire | Spatiu Industrial | de vanzare Judetu ...

Bazna

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
12

98.000 €

Duplex in sta?iunea Bazna

Bazna

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
162 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

99.000 €

Casa in sta?iunea Bazna, jud. Sibiu

Bazna

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
1.462 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
22

444.000 €

Pensiunea Polyana – business la cheie în inima ...

Bazna

La ~5km distanță

890 mp utili
1.900 mp teren
1E
1938
Agenție

1 lună în urmă
9

19.900 €
6.86 € / mp

Teren 2,900mp Paucea / Strada Principala

Blăjel

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
13

92.000 €
5.99 € / mp

Teren de vanzare Blajel, jud. Sibiu | 15.360 mp ...

Blăjel

La ~5km distanță

15.360 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

845.177 €
4.50 € / mp

Padure Gorun187,817mp Blajel

Blăjel

La ~5km distanță

187.817 mp
187.817 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

65.000 €

Casa de vanzare

Delenii

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

98.000 €

2 case pe curte / posibila investitie

Romanești

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

0 €

Vand casa in sat cornesti jud mures

Cornești (Adămuș)

La ~10km distanță

2 camere
Bancă

9 luni în urmă

25.000 €
9.64 € / mp

Teren Construcții intravilan de 2594 mp, în Adă ...

Adămuș

La ~10km distanță

2.594 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

59.000 €

Casa de vanzare langa orasul Tarnaveni

Adămuș

La ~10km distanță

3 camere
141 mp
Agenție

3 luni în urmă
20

320.000 €

Spatiu Comercial, 500 m2,

Adămuș

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

65.000 €

Casa de vanzare Adamus jud Mures

Adămuș

La ~10km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

1 lună în urmă
6

6.337 €
8.649 €
0.73 € / mp

Teren extravilan, localitatea Craie?ti, jud. Mu ...

Adămuș

La ~10km distanță

8.700 mp
8.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

38.000 €

Casa de vanzare Sat Craie?ti , Adamu?

Adămuș

La ~10km distanță

3 camere
75 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

50.000 €

Vand Casa la tara

Cetatea de Baltă

La ~10km distanță

4 camere
166 mp
Agenție

2 luni în urmă
5

35.000 €

Casa de vanzare Sintamarie, Cetatea de Balta , ...

Cetatea de Baltă

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
741 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 38.000 €
Agenție

3 luni în urmă
19

55.000 €

Casa de vanzare SantaMarie judetul Alba

Cetatea de Baltă

La ~10km distanță

3 camere
125,36 mp
2.500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
18

39.000 €

Casa la ?ara in Transilvania - sat sasesc Pauce ...

Păucea

La ~10km distanță

2 camere
53 mp
775 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

98.000 €

2 case pe curte / posibila investitie

Băgaciu

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

35.000 €

Casa de vanzare Sintamarie, Cetatea de Balta , ...

Sântămărie

La ~10km distanță

3 camere
85 mp
Agenție

3 luni în urmă
19

55.000 €

Casa de vanzare SantaMarie judetul Alba

Sântămărie

La ~10km distanță

3 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

101.000 €

Casa de vanzare in Dambau, imediat ocupabila!

Dâmbău

La ~10km distanță

4 camere
180 mp