Proprietăți unice: 16
Proprietari: 4
Agenție

16 ore în urmă
17

115.000 €

Casa 4 camere 850 mp teren Orlat

Orlat

4 camere
85 mp
850 mp teren
f.s. 12 m
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
14

190.333 €
76.41 € / mp

Oportunitate investiție – 6 parcele cu PUZ apro ...

Orlat

2.491 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

63.000 €
44.71 € / mp

Teren Intravilan - Orlat jud. Sibiu

Orlat

1.409 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
3

80.000 €
39.58 € / mp

Oportunitate investitie Teren de vanzare 2021 m ...

Orlat

2.021 mp
2.021 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

69.000 €
12.78 € / mp

Teren 5400 mp superb cu livada si vedere spre m ...

Orlat

5.400 mp teren
f.s. 40 m
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
8

69.000 €

Spatiu industrial compus din doua corpuri in Or ...

Orlat

Agenție

8 luni în urmă
6

18.001 €
12 € / mp

Teren la Orlat cu vedere spre munti

Orlat

1.500 mp teren
f.s. 10.159999847412 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
60

460.000 €

Casa + Pensiune deosebita - Orlat, Sibiu

Orlat

15 camere
40 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

69.000 €

Investitie - spatiu industrial situat in Orlat ...

Orlat

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10.000 €
5 € / mp

Vand teren extravilan in localitatea Orlat , Si ...

Orlat

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

61.000 €
20 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Orlat

Orlat

3.050 mp
3.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

139.000 €

Apartament 3 camere

Orlat

3 camere
83 mp
Etaj 5
Agenție

1 lună în urmă
8

139.000 €

Apartament 3 camere

Orlat

3 camere
83 mp
Etaj 5
Agenție

1 lună în urmă
11

127.000 €

Apartament ultrafinisat 60 mp utili cu bucatari ...

Orlat

2 camere
60 mp
Parter
1992
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

62.000 €
40 € / mp

Vand teren intravilan

Orlat

1.550 mp
1.550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

270.000 €

Casa NOUA 6 camere 7 bai teren 1.300 mp ,panour ...

Orlat

4 camere
373 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
15

89.000 €
17.87 € / mp

Teren cu peisaj spectaculos în Gura Râului – mu ...

Gura Râului

La ~5km distanță

4.981 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
58

1.250.000 €

Pensiune de Lux | Conac De Poveste | Spatii com ...

Gura Râului

La ~5km distanță

9 camere
700 mp utili
700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

68.000 €
136.000 €
39.91 € / mp

Teren extravilan 1704 mp in Gura Raului, utilit ...

Gura Râului

La ~5km distanță

1.704 mp teren
Extravilan
Agricol

Agenție

7 luni în urmă
8

140.000 €

cabana de vanzare /pensiune / afacere la cheie

Gura Râului

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

38.880 €
40 € / mp

O oportunitate care iti atinge sufletul: Teren ...

Gura Râului

La ~5km distanță

972 mp
972 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

169.000 €
171.000 €

Casa la rosu teren 706 mp Gura Raului vedere pa ...

Gura Râului

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
706 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

66.000 €
45.52 € / mp

Teren in zona superba, toate utilitatile, acces ...

Gura Râului

La ~5km distanță

1.450 mp
1.450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

18.500 €
22.53 € / mp

VANZARE TEREN EXTRAVILAN | GURA RAULUI, SIBIU | ...

Gura Râului

La ~5km distanță

821 mp
821 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

820 €
1 € / mp

Teren pentru cabana, intabulat - Gura Raului zo ...

Gura Râului

La ~5km distanță

820 mp
820 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

999.999 €

Lacul de Argint, pensiune 14 camere cu restaura ...

Gura Râului

La ~5km distanță

14 camere
1.039 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
4

462.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 6.600 mp Tropinii Noi Rasinari ...

Gura Râului

La ~5km distanță

6.600 mp
6.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

145.260 €
10 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare in Paltinis - Oport ...

Gura Râului

La ~5km distanță

14.526 mp
14.526 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

78.900 €

Apartament 1 camera zona centrala Sibiu - propr ...

Gura Râului

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
3

80.000 €
39.58 € / mp

Oportunitate investitie Teren de vanzare 2021 m ...

Gura Râului

La ~5km distanță

2.021 mp teren
Extravilan
Agricol