Proprietăți unice: 538
Proprietari: 35
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

131.700 €

Apartament 2 camere spațios, 64 mp utili + balc ...

Turnișor, Sibiu

2 camere
64,4 mp
Etaj 1 / 2
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

132.000 €

Apartament 3 Camere Decomandat – 66 mp – Turniș ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
66 mp
Etaj 4
1987
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

57.000 €

Apartament 1 Camera I Decomandat I Parter I zon ...

Turnișor, Sibiu

1 camere
32 mp
Parter
1989

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
13

132.000 €
140.000 €

Apartament 3 camere de vanzare / schimb – Turni ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
71 mp
Etaj 4
1989
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

750.000 €

Spatiu de productie / depozit / birouri

Turnișor, Sibiu

3E
Agenție

16 ore în urmă
3

540.000 €
90 € / mp

Vant teren intravilan 6000 mp-Turnisor,str.Ogor ...

Turnișor, Sibiu

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

127.000 €

Vand apartament de 3 camere,cu 2 locuri de parc ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
58 mp
Parter / 2
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
20

119.000 €

Apartament modern 2 camere| 51mp | 2 balcoane | ...

Turnișor, Sibiu

2 camere
51 mp
Parter / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

268.000 €

Casa individuala 4 camere 150mpu | anexe | grad ...

Turnișor, Sibiu

4 camere
150 mp
867 mp teren
2001
Agenție

3 săptămâni în urmă
18

174.900 €

Casa de vanzare 91mp 4 camere mobilate utilate ...

Turnișor, Sibiu

4 camere
91 mp
84 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
13

133.500 €

Apartamente moderne in zona de Vest a orasului ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
58,3 mp
2024
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

149.000 €

Apartament 3 camere, decomandat, Turnisor, Sibi ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

132.000 €

Apartamet cu 3 camere, decomandat, 66mp utili+2 ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
66 mp
Etaj 4 / 5
1987
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

94.000 €

Apartament 3 camere 72 Mpu 2 Bai | Pivnita | Ba ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
72 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
25

131.990 €

Apartament 3 camere decomandat renovat 2 bai 2 ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
66 mp
Etaj 4 / 5
1987
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

132.000 €

Apartament 3 camere zona Turnisor

Turnișor, Sibiu

3 camere
66 mp
Etaj 4 / 5
1985
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

110.000 €

Apartament 2 camere 55 mp decomandat renovat, p ...

Turnișor, Sibiu

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

79.999 €

Persoana fizica vand apartament 2 camere zona T ...

Turnișor, Sibiu

2 camere
32 mp
Etaj 2 / 3
3E
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

500.000 €

Pensiune sau locuinta individuala 220 mp utili ...

Turnișor, Sibiu

10 camere
220 mp
386 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €
125 € / mp

Teren intravilan, 600mp zona Turnisor

Turnișor, Sibiu

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

119.900 €
121.900 €

Apartament 2 camere, 54mp, parcare subterana, i ...

Turnișor, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 3
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

119.900 €
121.900 €

Apartament 2 camere | Etaj 3 | Balcon | Parcare ...

Turnișor, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

475 €

Apartament 3 camere 60 mp utili si gradina in z ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
60 mp
Etaj 1 / 3
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

132.000 €

Apartament 3 Camere | Decomandat | 73 MPU | Tur ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
73 mp
Etaj 4 / 5
1987
Agenție

5 zile în urmă
13

125.000 €

Apartament cu 3 camere si loc de parcare in Tur ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
69 mp
2010
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

159.500 €

Apartament Premium 3 Camere Decomandat 76 mp B

Turnișor, Sibiu

3 camere
76 mp
Etaj 1
2012
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

132.000 €

3 camere decomandate Turnisor (Iasomiei) 66+7mp ...

Turnișor, Sibiu

3 camere
66 mp
Etaj 4 / 5
1987
Agenție

3 săptămâni în urmă

155.000 €

Apartament 4 Camere/ 155.000 Euro

Turnișor, Sibiu

4 camere
79 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

6 zile în urmă
7

350.000 €

Casa - Pensiune-spatiu cazare muncitori, Turnis ...

Turnișor, Sibiu

7 camere
400 mp
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

72.900 €

Vand garsoniera in Turnisor cartier Alma

Turnișor, Sibiu

1 camere
31 mp
2000