Proprietăți unice: 57
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

137.000 €

Apartament spatios cu 3 camere 2 bai si terasa ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
72 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție

10 luni în urmă
11

116.900 €

Apartament 2 camere parter 54 mp utili balcon l ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
54 mp
Parter / 2
2022
Agenție

10 luni în urmă
5

500.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de vanzare 10.000 mp in zona I ...

Industrial Vest, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

2.178.000 €
90.75 € / mp

Teren 24000 mp front 112 ml de vanzare zona Ind ...

Industrial Vest, Sibiu

24.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

501.424 €
537.240 €
33.88 € / mp

Teren 14800 mp de vanzare S+P+3E+R/M deschidere ...

Industrial Vest, Sibiu

14.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

150.000 €
22.07 € / mp

Teren intravilan 6796 mp deschidere 26m in Sibi ...

Industrial Vest, Sibiu

6.796 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

210.000 €
30 € / mp

Teren intravilan deschidere 35 ml 7000mp in zon ...

Industrial Vest, Sibiu

7.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
8

75.500 €

Garsoniera 38 mp cu terasa - incalzire in pardo ...

Industrial Vest, Sibiu

1 camere
38 mp
Parter
2025
Agenție

11 luni în urmă
9

230.000 €

PENTHOUSE 3 CAMERE – 91 mp + 2 TERASE 191 mp | ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
91 mp
Etaj 6 / 6
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

699.999 €
77.78 € / mp

Teren intravilan 9000 mp Comision 0 PUZ aprobat ...

Industrial Vest, Sibiu

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

39.200 €
14 € / mp

Black Friday! Teren industrial, intravilan, 280 ...

Industrial Vest, Sibiu

2.800 mp teren
f.s. 11.550000190735 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

218.400 €
14 € / mp

Black Friday! Teren intravila, 15600mp, zona In ...

Industrial Vest, Sibiu

15.600 mp teren
f.s. 62 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
8

115.500 €

Apartament cu 2 camere si decomandate la cheie ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 1
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 115,500 € și 116.000 €
Agenție

Mai mult de un an
12

115.500 €
95.000 €

Apartament cu 2 camere si terasa la cheie in Tu ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 2
2024
Agenție

Mai mult de un an
10

115.500 €

Apartament cu 2 camere decomandate la cheie in ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 2
2024
Agenție

Mai mult de un an
12

188.500 €

Apartament tip penthouse cu 3 camere in Turniso ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
100 mp
Etaj 2 / 2
2024
Agenție

Mai mult de un an
4

85.000 €
14.29 € / mp

Terenarabil arabil de vanzare 5950mp extravilan ...

Industrial Vest, Sibiu

5.950 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
14

153.584 €
126.929 €

Apartament 2 camere 53 mpu finisat modern balc ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
53 mp
Etaj 1 / 2
2022
Agenție

Mai mult de un an
18

175.692 €
145.200 €

Apartament 3 camere 85 mpu parcare inclusa cu b ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
85 mp
Etaj 2 / 2
2022
Agenție

Mai mult de un an
7

675.001 €
75 € / mp

TEREN INTRAVILAN - ZONA INDUSTRIALA VEST-9000 m ...

Industrial Vest, Sibiu

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

1.350.000 €
1.545.000 €
64.90 € / mp

Teren intravilan 2 ha deschidere drum zona Indu ...

Industrial Vest, Sibiu

20.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

999.999 €
111.11 € / mp

Teren de vanzare de 9.000 mp la sosea zona Indu ...

Industrial Vest, Sibiu

9.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

192.000 €
38.40 € / mp

Teren Intravilan zona industriala Vest /Sibiu

Industrial Vest, Sibiu

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

62.000 €

Garsoniera decomandata de vanzare balcon ideala ...

Industrial Vest, Sibiu

1 camere
25 mp
Parter / 4
2017
Agenție

2 luni în urmă
1

485.000 €
29.74 € / mp

Teren de vanzare 16310 mp si front stradal 157 ...

Industrial Vest, Sibiu

16.310 mp
16.310 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

485.000 €
29.74 € / mp

Teren de vanzare 16310 mp si front stradal 157 ...

Industrial Vest, Sibiu

16.310 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

210.000 €
30 € / mp

Teren intravilan deschidere 35 ml 7000mp in zon ...

Industrial Vest, Sibiu

7.000 mp teren