Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
3

1.890.900 €
99 € / mp

Teren intravilan industrial cu PUZ 19100 mp zon ...

Industrial Est, Sibiu

19.100 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

37.500 €
90.000 €
15.63 € / mp

Reducere masiva! 3 terenuri extravilane 2400 mp ...

Industrial Est, Sibiu

2.400 mp teren
f.s. 26 m
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
6

30.000 €
15 € / mp

Teren extravilan arabil de vânzare – Dealul Dăi ...

Industrial Est, Sibiu

2.000 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
11

74.900 €

Apartament 2 camere 43 mp Etaj 3/6 cu lift in O ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
42,8 mp
2008
6E
Agenție

1 lună în urmă
5

84.999 €
74.999 €

Apartament 2 camere | ETAJ 1 | Mobilat | ?tefan ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

7 luni în urmă
9

77.000 €

Apartament 3 camere mobilat 86 mp zona Stefan c ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
Etaj 5 / 5
1995

Agenție

6 luni în urmă
3

189.900 €
86.32 € / mp

Teren industrial 2200 mp cu PUZ aprobat de vanz ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

65.000 €
100.62 € / mp

Teren de 646 mp si 15 metri deschidere zona Zor ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

646 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

7 luni în urmă
9

77.000 €

Apartament 3 camere zona Stefan cel Mare

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
Etaj 5 / 5
2000
Agenție

8 luni în urmă
7

51.900 €

Garsoniera de vanzare 22mp la parter mobilata ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Parter / 1
2015
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

94.000 €

Apartament 2 camere confort 1 Sibiu.

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
63 mp
Parter
1989
Agenție

2 luni în urmă
7

52.000 €

Garsoniera mobilata, 28mp utili, etaj 2/6, bloc ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 6
2008
Agenție

2 luni în urmă
5

49.500 €
51.990 €

Garsoniera tip studio 28 mp, etaj 2 cu lift zon ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 6
6E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

52.000 €

Garsoniera, 28 mp utili- etaj intermediar

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 6
2008
Agenție

2 luni în urmă
8

52.000 €

Garsoniera de vanzare in Sibiu - 28 mp utili - ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 6
2008
Agenție

Mai mult de un an
3

3.630.000 €
3.000.000 €

Hala 3800mp zona Industriala Est

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

155.000 €

apartament 4 camere, Sibiu, comision 0

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
107 mp
Etaj 1 / 5
1984
Agenție

Mai mult de un an
8

32.000 €

Garsonieră 21 mp | Etaj 2 | Ștefan ce ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
21 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
2

89.900 €
149.83 € / mp

Teren intravilan cu PUZ 600mp zona Broscarie

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

43.000 €

Garsonieră cu scară interioară în Broscărie – l ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
43,5 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

10 luni în urmă
9

92.000 €

Apartament de vanzare 2 camere Sibiu Broscarie

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
63 mp
Parter / 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
11

59.000 €

Apartament Sibiu 2 camere 2 bai Stefan cel Mare

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
39,1 mp
Parter / 1
2017
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
74.81 € / mp

Teren intravilan 401 m cu un front stradal de 1 ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

401 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

30.000 €
74.81 € / mp

Teren intravilan 401 m cu un front stradal de 1 ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

401 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

30.000 €
74.81 € / mp

Teren intravilan 401 m cu un front stradal de 1 ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

401 mp
401 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
18

53.900 €

Garsoniera renovata, etaj intermediar, Sibiu

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
5

39.000 €
61.90 € / mp

Teren intravilan cu PUZ, 630mp zona Zorabia

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

630 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

49.000 €
52.000 €

Garsonieră de vânzare – Str. Ștefan cel Mare | ...

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 6
2013
Agenție

1 lună în urmă
7

52.000 €

Garsoniera decomandata zona Stefan Cel Mare

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 2 / 6
2015
Agenție

10 luni în urmă
4

603.000 €
9 € / mp

Teren 6,7 ha Dealul Daii langa Bavaria

Broscărie, Sibiu

La ~5km distanță

67.000 mp teren
Construcții