Proprietăți unice: 57
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

780.000 €
78 € / mp

10 000 mp - Teren constructii industriale - Sib ...

Industrial Vest, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

91.800 €

Apartament 2 camere etaj intermediar zona Calea ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
43 mp
Etaj 5 / 8
2021
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

805.255 €
665.500 €
161.05 € / mp

5000 mp - Teren constructii industriale - Sibiu ...

Industrial Vest, Sibiu

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
13

95.000 €

Apartament de vanzare cu 2 camere, loc de parca ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
40 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
9

82.000 €

Apartament 2 camere parcare zona Magnolia

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
41 mp
Etaj 8 / 8
2021
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

295.000 €
73.75 € / mp

Comision 0% teren intravilan 4000 mpu zona indu ...

Industrial Vest, Sibiu

4.000 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

28.900 €

Garsoniera renovata 16 mpu | Compa

Industrial Vest, Sibiu

1 camere
16 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție

1 lună în urmă
2

1.130.085 €
55 € / mp

Teren industrial premium Zona Vest Sibiu 20547 ...

Industrial Vest, Sibiu

20.547 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
15

190.500 €

Penthouse cu 4 camere complet mobilat si utilat ...

Industrial Vest, Sibiu

4 camere
103 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

190.500 €

Penthouse cu 4 camere mobilat si utilat complet ...

Industrial Vest, Sibiu

4 camere
95 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
14

181.000 €

Penthouse cu 3 camere mobilat si utilat complet ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
89 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție

2 luni în urmă
1

485.000 €
29.74 € / mp

Teren de vanzare 16310 mp si front stradal 157 ...

Industrial Vest, Sibiu

16.310 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

112.000 €

Apartament cu 2 camere terasa si incalzire in p ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție

3 luni în urmă
7

119.500 €

Apartament 2 camere,decomandat, Calea Surii Mic ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
59,75 mp
Parter / 6
2024
Agenție

4 luni în urmă
1

195.000 €
97.50 € / mp

Teren intravilan industrial cu PUZ 2000mp str. ...

Industrial Vest, Sibiu

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
5

98.000 €

Apartament luminos cu 2 camere decomandate 51 m ...

Industrial Vest, Sibiu

2 camere
51 mp
Parter / 2
2027
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

127.400 €

Apartament cu 3 camere 2 bai la alb loc privat ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
63 mp
Etaj 1 / 2
2026
Agenție

8 luni în urmă
8

162.000 €

Apartament 3 camere Selimbar - Luminos, modern, ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
75 mp
Etaj 2 / 3
2022
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

130.000 €

Apartament cu 3 camere 2 bai loc privat de parc ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
72 mp
Etaj 1
2026
Agenție

9 luni în urmă
1

566.280 €
99.35 € / mp

5700 mp - Teren constructii industriale

Industrial Vest, Sibiu

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

793.760 €
129.57 € / mp

6126 mp - Teren constructii industriale Sibiu V ...

Industrial Vest, Sibiu

6.126 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

205.700 €

Apartament 4 camere - Viata in liniste cu aer ...

Industrial Vest, Sibiu

4 camere
114 mp
2026
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

100.000 €

Apartamente 3 camere - Traieste in natura, inve ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
61 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

127.000 €

Apartamente de vanzare - Munti padure si tihna

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
61 mp
Etaj 2 / 3
2026
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 127,000 € și 139.150 €
Agenție

10 luni în urmă
8

2.710.000 €
75.02 € / mp

Teren intravilat de 36122 mp cu PUZ situat in z ...

Industrial Vest, Sibiu

36.122 mp teren
f.s. 184 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
8

675.000 €
75 € / mp

Teren intravilat de 9000 mp cu PUZ situat in zo ...

Industrial Vest, Sibiu

9.000 mp teren
f.s. 48 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
2

732.032 €
38 € / mp

Teren industrial 19.264 mp – deschidere dublă, ...

Industrial Vest, Sibiu

19.264 mp teren
f.s. 79 m
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

850.000 €
43.98 € / mp

Oportunitate de investit teren constructii Sibi ...

Industrial Vest, Sibiu

19.325 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

324.700 €
17 € / mp

Teren industrial 19100MP zona de vest langa rep ...

Industrial Vest, Sibiu

19.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

130.500 €

Apartament 3 camere, bloc nou, Calea Surii Mici ...

Industrial Vest, Sibiu

3 camere
65,25 mp
Parter / 6
2024
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 130,500 € și 138.900 €