Proprietăți unice: 13
Proprietari: 4
Agenție

2 luni în urmă
29

65.000 €
62.80 € / mp

Vindem urgent 1035mp teren intravilan in Rau Sa ...

Râu Sadului

1.035 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

23.490 €
30 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare – 783 mp – Râu Sadu ...

Râu Sadului

783 mp teren
f.s. 46 m
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
51

1.490.000 €

Afacere turistică „La Cheie” în inima Mărginimi ...

Râu Sadului

35 camere
1.550 mp utili
29.337 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
15

370.000 €
48.59 € / mp

Teren intravilan pentru investiții în turism mo ...

Râu Sadului

7.614 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

159.900 €

Casa Rau Sadului

Râu Sadului

9 camere
150 mp
1.000 mp teren
1970
Agenție

Mai mult de un an
8

79.900 €
47 € / mp

Teren intravilan cu 2 case traditionale in Sibi ...

Râu Sadului

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

34.000 €
5 € / mp

Vand teren in Rau Sadului

Râu Sadului

6.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

40.000 €
50 € / mp

Teren intravilan I 800 mp I Raul Sadului

Râu Sadului

800 mp
800 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,000 € și 49.000 €
Agenție

4 luni în urmă
19

132.000 €

Casa de vacanta 6 camere teren 685 mp zona mont ...

Râu Sadului

6 camere
120 mp
685 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

125.000 €

Casa de vacanta cu 5 camere si iesire la rau in ...

Râu Sadului

5 camere
140 mp
650 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
5

39.000 €
36.83 € / mp

Teren 1059 mp in Raul Sadului Natura liniste si ...

Râu Sadului

1.059 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

129.000 €
125.000 €

Casa de vacanta Rau Sadului

Râu Sadului

5 camere
150 mp
650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

225.000 €

Vand casa in zona Raul Sadului jud Sibiu 225000 ...

Râu Sadului

5 camere
168 mp
900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
6

620.000 €

Hotel semifinisat 2300mp utili la Paltinis

Păltiniș

La ~10km distanță

25 camere
92 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

75.000 €
15 € / mp

Teren 5.000 mp in Păltiniș Zona V&#25 ...

Păltiniș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 50 m
Extravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
3

31.900 €
28.66 € / mp

Teren 1113mp cu PUZ în Paltinis

Păltiniș

La ~10km distanță

1.113 mp teren
Construcții

Agenție

6 luni în urmă
19

260.000 €

Pensiune de 7 camere cu 5 bai si teren de 377mp ...

Păltiniș

La ~10km distanță

210 mp utili
2007
Agenție

4 luni în urmă
9

285.000 €

Pensiune de vânzare în Păltiniș – oportunitate ...

Păltiniș

La ~10km distanță

14 camere
530 mp utili
250 mp teren
1990
Agenție

11 luni în urmă
5

45.990 €
11.93 € / mp

De vanzare teren extravilan 3854 mp acces auto ...

Păltiniș

La ~10km distanță

3.854 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

9 luni în urmă
20

420.000 €

Casă de vacanța / Vilă în Păltiniș cu piscina a ...

Păltiniș

La ~10km distanță

10 camere
350 mp
250 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

10 luni în urmă
10

420.000 €

Pensiune 7 camere plus apartament zona Platos P ...

Păltiniș

La ~10km distanță

7 camere
50 mp utili
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
2

93.700 €
24.99 € / mp

Teren 3750 mp deschidere 54 m de vanzare in Pal ...

Păltiniș

La ~10km distanță

3.750 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
19

495.000 €

Pensiune de vanzare 10 camere 10 bai 343 mp uti ...

Păltiniș

La ~10km distanță

10 camere
343 mp
499 mp teren
2013
Agenție

11 luni în urmă
2

150.000 €
50 € / mp

Teren 3000 mp intravilan langa Arka Parc si Are ...

Păltiniș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
16

229.000 €

Casa de vacanta/Cabana cu 8 camere de vanzare i ...

Păltiniș

La ~10km distanță

8 camere
181 mp
150 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

10 luni în urmă
12

150.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de 3000 mp cu utiltati si PUZ ...

Păltiniș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

26.500 €
18.93 € / mp

Teren 1400mp intravilan padure in statiunea Pal ...

Păltiniș

La ~10km distanță

1.400 mp teren
f.s. 30 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
5

33.000 €
29.65 € / mp

Teren de vanzare PUZ Aprobat in Paltinis

Păltiniș

La ~10km distanță

1.113 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
53

550.000 €

Pensiune de vanzare in Paltinis- Locatie deoseb ...

Păltiniș

La ~10km distanță

11 camere
343 mp utili
500 mp teren
2013
Agenție

7 luni în urmă
24

550.000 €

Afacere la cheie | Vila de 3 stele | Paltinis | ...

Păltiniș

La ~10km distanță

342 mp utili
2013