Proprietăți unice: 1321
Proprietari: 71
Agenție

Azi
10

114.900 €

Apartament 2 Camere I 55 MP I Etaj 2 I Terasa I ...

Șelimbăr

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 3
2016
Agenție

Ieri
9

105.000 €

Apartament 2 camere | Etaj 2 | Balcon | Zona Pi ...

Șelimbăr

2 camere
47 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

Ieri
10

117.000 €

De vanzare apartament 2 camere si curte proprie ...

Șelimbăr

2 camere
40 mp
Parter / 2
2026

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Ieri
1

176.950 €

Penthouse 3 camere \ terasa 46,27 mp \ Sibiu - ...

Șelimbăr

3 camere
73,64 mp
Etaj 10 / 11
2025
Agenție
Comision 0%

Ieri
1

209.950 €

Penthouse 4 camere \ terasa 58,66 mp \ Sibiu - ...

Șelimbăr

4 camere
94 mp
Etaj 10 / 11
2025
Agenție

Ieri
3

43.000 €
67.40 € / mp

Teren extravilan 638 mp cu panorama spre munti ...

Șelimbăr

638 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
3

275.000 €
33.13 € / mp

TEREN SOPA | BURCHI | ZONA IN DEZVOLTARE

Șelimbăr

8.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
8

135.000 €

Apartament premium decomandat 55 mp + balcon 12 ...

Șelimbăr

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 7
2014
Agenție

4 zile în urmă
8

265.000 €

Casă individuala, 500 mp teren, 3 dormitoare, ...

Șelimbăr

4 camere
130 mp
500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

5 zile în urmă
12

130.000 €

Apartament 3 camere decomandate 2 balcoane zona ...

Șelimbăr

3 camere
61 mp
Parter / 4
2008
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
1

164.950 €

Penthouse 3 camere \ terasa 46.53 mp \ Sibiu - ...

Șelimbăr

3 camere
72,43 mp
Etaj 10 / 11
2025
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
1

163.950 €

Penthouse 3 camere \ terasa 59,25 mp \ Sibiu - ...

Șelimbăr

3 camere
67,47 mp
Etaj 10 / 11
2025
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
1

106.950 €

Apartamente 2 camere \ ultramoderne \ Sibiu

Șelimbăr

2 camere
53,47 mp
Etaj 1 / 11
2025
Agenție

6 zile în urmă
17

164.000 €

Apartament de vanzare in Sibiu - 80 mp utili + ...

Șelimbăr

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 2
2023
Agenție

6 zile în urmă
17

130.000 €

Apartament de vanzare in Sibiu - 3 camere, 2 ba ...

Șelimbăr

3 camere
60 mp
Parter
2015
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
7

326.700 €

Spatiu comercial Selimbar 120 mp - vitrina la s ...

Șelimbăr

120 mp utili
2E
Agenție

6 zile în urmă
6

78.000 €

Apartament 2 camere 43 mp cu balcon lift, parca ...

Șelimbăr

2 camere
39 mp
Etaj 4 / 6
2027
Agenție

6 zile în urmă
10

107.000 €

Apartament 2 camere cu PRIVELIȘTE PANORAMICĂ IN ...

Șelimbăr

2 camere
60 mp
Etaj 11 / 12
12E
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
15

239.000 €

Penthouse Premium 111 mp + Terasa | Mihai Vitea ...

Șelimbăr

3 camere
111 mp
Etaj 9 / 9
2024
Agenție

6 zile în urmă
10

129.500 €

Apartament modern 2 camere cu terasa in Selimba ...

Șelimbăr

2 camere
55 mp
Parter
2024
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
1

102.950 €

Apartamente 2 camere \ ultramoderne \ Sibiu

Șelimbăr

2 camere
49 mp
Etaj 1 / 11
2026
Agenție

1 săptămână în urmă
27

480.000 €

Casa moderna HOME & BUSINESS

Șelimbăr

9 camere
270 mp
420 mp teren
2021
Agenție

1 săptămână în urmă
11

129.900 €

Apartament modern 3 camere 2 balcoane DECOMANDA ...

Șelimbăr

3 camere
63 mp
Parter / 3
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
8

140.000 €

Apartament spațios 4 camere, 118 mp, 2 băi și 2 ...

Șelimbăr

4 camere
118 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
8

120.000 €

Apartament 3 camere | Etaj 2 | Decomandat | Sel ...

Șelimbăr

3 camere
60 mp
Etaj 2
2012
Agenție

1 săptămână în urmă
6

96.000 €
64 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Șelimbăr – 1.500 ...

Șelimbăr

1.500 mp teren
f.s. 15 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
13

185.000 €

Casa tip triplex - 4 camere - 2 bai - Selimbar ...

Șelimbăr

4 camere
93 mp
100 mp teren
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
8

270.000 €

Casa Individuala Selimbar, 5 camere, 3 bai

Șelimbăr

5 camere
138 mp
500 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

1 săptămână în urmă
1

3.500.000 €
268.20 € / mp

Proiect Rezidential I Teren 13.050 mp I Șelimbă ...

Șelimbăr

13.050 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

21.500 €
43 € / mp

Teren extravilan 500 mp I Șelimbăr I Zonă în de ...

Șelimbăr

500 mp teren
Construcții