Case Terenuri
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

9 luni în urmă
31

58.200 €
10 € / mp

Oferta teren 5820mp optim casa de vacanta -zon ...

Colun

5.820 mp teren
f.s. 110 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

1.000 €
0.06 € / mp

OFERTA Teren 18100mp pentru proiect turistic cu ...

Colun

18.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
17

83.000 €

Casă cu 1100mp teren in satul Colun - la 4 ...

Colun

5 camere
138 mp
1.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
9

83.000 €

Casa in satul Colun ,cu D+P inalt ,sura mare si ...

Colun

6 camere
140 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

48.000 €

Casa de vanzare in Colun jud. Sibiu

Colun

4 camere
240 mp
700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
5

450.000 €

Pensiune | 10 camere | Teren | 2.300 Mp | Carta

Cârța

La ~5km distanță

10 camere
250 mp
2.300 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
28

997.500 €

Afacere la cheie, pensiune-restaurant-terasa-14 ...

Cârța

La ~5km distanță

760 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

17.000 €
5.67 € / mp

Teren Extravilan situat la intersectia DN1 cu T ...

Cârța

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 20 m
Extravilan
Agricol

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

150.000 €

Vand sau inchiriez casa in carta judetul Sibiu

Cârța

La ~5km distanță

4 camere
Agenție

Mai mult de un an
8

410.000 €

Pensiune 16 camere, teren 7000mp, Valea Avrigul ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

600 mp
7.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an

36.001 €
40 € / mp

Teren intravilan de vanzare | Valea Avrigului-P ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

60.000 €
67.500 €
24 € / mp

Teren de vânzare EXTRAVILAN | Porumbacu de Jos

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

9 luni în urmă
15

45.000 €
18 € / mp

Teren intravilan 2500mp pe Valea Avrigului,opt ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

31.421 €
18.30 € / mp

Teren INTRAVILAN in Porumbacu de Jos- 1717 mp- ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

1.717 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
39

285.000 €

Casa individuala 8 camere | 575 mp teren I Poru ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

8 camere
284 mp
575 mp teren
f.s. 6 m
Agenție

2 luni în urmă
5

73.000 €
27.56 € / mp

Teren intravilan Porumbacu de sus

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.649 mp
2.649 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 73,000 € și 74.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

85.653 €
88.500 €
31 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1350+1413 mp zona V ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.763 mp
2.763 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
19

275.000 €

Casa de vacanta noua de vanzare 278 mpu curte 8 ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

4 camere
278 mp
278 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
19

280.000 €

Casa de vacanta moderna Valea Avrigului teren 1 ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

4 camere
143 mp
1.108 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

170.000 €

Cabana in Colun , langa Porumbacu de jos

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

6 camere
186 mp
956 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

160.000 €
20 € / mp

Teren extravilan Valea Avrigului 8000mp zona Pa ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

199.000 €

Casa de vacanta cu teren 2000mp Valea Avrigului

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

6 camere
150 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

159.000 €

Casa 3 camere I 1250 mp teren I Porumbacu de jo ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
1.250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

105.000 €
45.65 € / mp

Teren | Intravilan | 2300 MP | Utiliati | Porum ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

79.000 €

Casa individuala | 2 corpuri| Sura ?i anexe | t ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

3 camere
138 mp
1.464 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
28

79.000 €

Casă individuală | 2 corpuri | Șură și anexe | ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

4 camere
138 mp
1.464 mp teren
1950
Agenție

10 luni în urmă
8

39.000 €
6.70 € / mp

OCAZIE: TEREN + IAZ, 5820mp, Zona Pitoreasca Co ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

5.820 mp
5.820 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

260.000 €
63.31 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan, ttrifazic 44kw ...

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

4.107 mp
4.107 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

68.000 €
34 € / mp

Teren Intravilan Valea Avrigului, 2000 mp

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 68,000 € și 70.000 €
Agenție

1 lună în urmă
4

615.000 €
24.12 € / mp

Teren 25.500 mp Valea Avrigului

Porumbacu de Jos

La ~5km distanță

25.500 mp
25.500 mp teren