Case Terenuri
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 7
Agenție

Mai mult de un an
10

125.000 €

Casa in Cionchesti cu teren 22 ari

Cionchești

5 camere
200 mp
2.220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

128.500 €

Vand casa intrare in Cionchesti

Cionchești

4 camere
147 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

25.000 €

Teren intravilan de vanzare, 660 mp, in Cionche ...

Cionchești

f.s. 17 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

140.000 €

Teren 6.770 mp Parcelat in 6 Loturi Ideal Inves ...

Cionchești

f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
1

55.000 €

Teren intravilan de vanzare in Cionchesti 68,48 ...

Cionchești

f.s. 35 m
Agenție

8 luni în urmă
10

58.000 €
38.67 € / mp

Teren intravilan 1500mp , zona Cionchesti

Cionchești

1.500 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
12

134.000 €

Casa moderna, 4 camere, 500 mp teren, Cionchest ...

Cionchești

4 camere
120 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

92.000 €

Promotie !Vand Casa Zona Cionchesti Satu Mare

Cionchești

3 camere
170 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18.000 €
29.03 € / mp

Vand teren pentru casa , cu PUZ in Cionchesti , ...

Cionchești

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

980 €
0.14 € / mp

Teren intravilan in Cionchesti de 68,6 ari.

Cionchești

6.840 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

250.000 €

Casa Duplex in Cionche?ti cu 293mp, Teren Gener ...

Cionchești

294 mp
2.626 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

136.000 €

Casa cu mansarda Cionchesti

Cionchești

119 mp
1.170 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

119.000 €

Duplex Modern 2023 la 13 km de Satu Mare Linist ...

Cionchești

134 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

95.000 €

vand casa tip parter seminifinisata

Cionchești

3 camere
175 mp
620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

55.000 €

costructor .vand case in Satu Mare ,Martinesti ...

Cionchești

5 camere
500 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

830 €
1 € / mp

Teren de vanzare

Rușeni

La ~5km distanță

830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

164.000 €

Casa noua + 36 ari teren, com. Paulesti

Rușeni

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.000 €

Casa de vanzare

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
110 mp

Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
11.33 € / mp

Teren Intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

2.030 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

330.000 €

Casa P+M+Teren 1,6 ha Ideal Pensiune Camin vars ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

6 camere
459 mp
16.351 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

75.000 €

Casa Viile Satu Mare P+M

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

5 camere
180 mp
Agenție

8 luni în urmă
18

795.000 €

O Clipa de Rafinament si Vis Proprietate Excep? ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

5 camere
500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

795.000 €

proprietate exceptionala cu restaurant

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

4 camere
700 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

19.500 €
29.55 € / mp

DOUA LOCURI DE CASA situate in localitatea Cion ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

660 mp
660 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

20.500 €
30.64 € / mp

Teren intravilan cu utilitatii-Cionchesti

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

669 mp
669 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

3.150 €
4.61 € / mp

Vand teren intravilan

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

684 mp
684 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

30.000 €
29.13 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cionchesti, jude ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

1.030 mp
1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

15.000 €
22.73 € / mp

Teren Cionchesti

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

660 mp
660 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
11.62 € / mp

Teren intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

3.873 mp
3.873 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

45.500 €
21.06 € / mp

Teren cu utilitati si proiect casa Viile Satu M ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

2.160 mp
2.160 mp teren