Case Terenuri
Proprietăți unice: 53
Proprietari: 9
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

107.000 €

Casa de vanzare | 102 mp util | Zona Lazuri

Lazuri

3 camere
102 mp
450 mp teren
2025
Agenție

4 zile în urmă
9

99.000 €

Casa Noua, Zona Lazuri

Lazuri

3 camere
125 mp
450 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

184.900 €

De Vânzare Casă Lazuri Satu Mare

Lazuri

4 camere
140 mp
835 mp teren
2022

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

18.500 €
45.57 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona Aquastar / S ...

Lazuri

406 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
2

26.999 €
30.75 € / mp

Teren Lazuri

Lazuri

878 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3200 mp, zona Lazu ...

Lazuri

3.200 mp
3.200 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
22.92 € / mp

Teren 48 ari - Lazuri

Lazuri

4.800 mp
4.800 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

100.000 €

Casa de vanzare, 102 mp utili , zona Lazuri

Lazuri

3 camere
102 mp
541 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
15.63 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3200 mp, zona Lazu ...

Lazuri

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

115.000 €

Casa 3 camere - 115 mp - Lazuri

Lazuri

3 camere
95 mp
550 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

90.000 €

Casa deosebita cu teren generos Bercu

Lazuri

3 camere
176,9 mp
2.434 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

80.000 €

Casa de vanzare in Lazuri, Satu Mare | propriet ...

Lazuri

4 camere
50 mp
800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

70.000 €

Casa de vanzare in Micula

Lazuri

3 camere
30.000 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

107.000 €

Casa noua 2 dormitoare + living , 4.5 ari teren ...

Lazuri

3 camere
126 mp
450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €

Teren intravilan de vanzare, 960 mp, in Lazuri

Lazuri

f.s. 16 m
Agenție

1 lună în urmă
8

15.691 €
3.14 € / mp

Vanzare teren intravilan Lazuri

Lazuri

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

35.000 €
10.94 € / mp

Teren intravilan Lazuri

Lazuri

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

59.000 €

Casa p de vanzare 90 mp 3 dormitoare

Lazuri

4 camere
76 mp
76 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

59.900 €

Casa p de vanzare 90 mp 3 dormitoare

Lazuri

4 camere
76 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

13.500 €
31.40 € / mp

De vanzare Teren Intravilan Lazuri 430MP SUPER ...

Lazuri

430 mp
430 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

110.000 €

Casa moderna de vanzare in zona Lazuri

Lazuri

4 camere
101 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

95.000 €
14.39 € / mp

Teren 6600MP Cu Front Stradal 101 M La Intrare ...

Lazuri

6.600 mp
6.600 mp teren
f.s. 101 m
Agenție

3 luni în urmă
1

40.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3200 mp, zona Lazu ...

Lazuri

3.200 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

3 luni în urmă
2

28.000 €
50.91 € / mp

Teren intravilan , loc de casa 550 mp , Lazuri ...

Lazuri

550 mp
550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

175.000 €

Casa 1 Nivel-Intrare Lazuri

Lazuri

4 camere
95 mp
Agenție

3 luni în urmă
19

175.000 €

Casa cu 4 camere de vanzare, 150 mp, teren 532 ...

Lazuri

4 camere
150 mp
532 mp teren
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 175,000 € și 198.000 €
Agenție

3 luni în urmă
16

107.000 €

Casa noua de vanzare in Lazuri semifinisata

Lazuri

3 camere
102 mp
Agenție

4 luni în urmă
19

194.000 €

Casa cu 4 dormitoare de vanzare, 180 mp, teren ...

Lazuri

5 camere
180 mp
1.487 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

110.000 €
22.92 € / mp

Teren 48 ari - Lazuri

Lazuri

4.800 mp
4.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
2

211.700 €
29 € / mp

Teren extravilan, 7300 mp, Satu Mare periferie

Lazuri

7.300 mp
7.300 mp teren