Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

28.000 €

Casa cu gradina 31 arii. Sat Podisu, Comuna Ile ...

Podișu

3 camere
120 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

169.000 €

De vanzare teren cu casa de renovat Dej central

Rogna

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

169.000 €

De vanzare teren cu casa de renovat Dej central

Ileanda

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

19.612 €
7.12 € / mp

Vand teren constructie hala in Ileanda, Salaj

Ileanda

La ~5km distanță

2.753 mp
2.753 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

17.662 €
6.42 € / mp

Vand teren constructie hala in Ileanda, Salaj

Ileanda

La ~5km distanță

2.753 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

52.000 €
8.67 € / mp

Teren Salaj Ileanda

Ileanda

La ~5km distanță

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

62.000 €

Casa pe nivel 50 mp utili + 1100 mp teren, Moci ...

Ileanda

La ~5km distanță

1 camere
50 mp
1.100 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

119.900 €

Casa Sacalaseni / Noua / 150 mp Utili

Ileanda

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
700 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

362.879 €
299.900 €

Hotel-bază de tratament, edificat în zonă cu ap ...

Bizușa-Băi

La ~5km distanță

45 camere
2.200 mp utili
1994
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

8.400 €
2.55 € / mp

Vand Teren la poalele padurii - ideal casa de v ...

Glod

La ~5km distanță

3.300 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

32.000 €

Casă cu 3 camere în Bârsău Mare

Bârsău Mare

La ~5km distanță

3 camere
89 mp
2.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

52.000 €
54.000 €

De vanzare: Casa traditională cu teren mare, id ...

Frâncenii Boiului

La ~10km distanță

2 camere
71 mp
8.945 mp teren
1975
Agenție

Azi
5

10.000 €
3.33 € / mp

Teren intravilan Francenii Boiului jud Maramure ...

Boiu Mare

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

59.900 €

Casa + teren 1400 mp in Galgau, Salaj 3 camere, ...

Gâlgău

La ~10km distanță

3 camere
103 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
15

27.000 €
29.000 €

Casa si teren de vanzare cu CF cu toate utilita ...

Gâlgău

La ~10km distanță

3 camere
2.600 mp
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €

Proprietar, vand apartament 3 camere decomandat

Românești

La ~10km distanță

3 camere
53 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
20

247.000 €

Casa tip duplex - zona exclusivista

Românești

La ~10km distanță

4 camere
200 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

33.000 €

Vand casa

Valea Leșului

La ~10km distanță

2 camere
86 mp
30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

50.000 €
53.000 €

Casa moderna de vanzare

Lozna

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri

13.400 €
4.47 € / mp

Padure de foioase.

Lozna

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

38.000 €

Casa de vanzare, Lozna

Lozna

La ~10km distanță

3 camere
195 mp
1.035 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

25.000 €

Casa la tara de vazare

Preluci

La ~10km distanță

2 camere
110 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

56.000 €

Casa taraneasca autentica in Simisna, Salaj – 2 ...

Șimișna

La ~10km distanță

5 camere
228 mp
2.100 mp teren
Individuală
Agenție

9 luni în urmă
10

45.000 €

De vânzare casă cu etaj, jud Sălaj, loc. Letca, ...

Letca

La ~10km distanță

4 camere
180 mp
1.400 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

49.900 €

vand casa poiana blenchi jud salaj

Poiana Blenchii

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

49.000 €

Casa de vanzare, Poiana Blenchii

Poiana Blenchii

La ~10km distanță

88 mp
1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

52.000 €

Viseul de Sus- CASA , priveliste, liniste ,

Prislop

La ~10km distanță

3 camere
96 mp
Agenție

2 luni în urmă
12

120.000 €

Casa cu 5 camere de vanzare, Viseu de Sus

Prislop

La ~10km distanță

4 camere
235 mp
Agenție

2 zile în urmă
8

155.000 €

Casa de vanzare in Viseu de Sus Maramures

Prislop

La ~10km distanță

4 camere
160 mp
Agenție

6 luni în urmă
25

1.089.000 €
900.000 €

Ferma moderna de porci de vanzare in Curtuiusu ...

Curtuiușu Dejului

La ~15km distanță