Case Terenuri
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

0 €

vând 2,case într-o curte

Cuzăplac

4 camere
200 mp
1.400 mp teren
Duplex
Agenție

Ieri
8

32.000 €

Casa cu 3 camere si un teren de 3000 mp

Cuzăplac

3 camere
90 mp
30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
1

30.000 €

Loc de casa Teren intravilan

Cuzăplac

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

21 ore în urmă
2

16.000 €
6.96 € / mp

Livada - 2300mp

Cuzăplac

2.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

35.000 €

Casa cu 3 camere si un teren de 5000 mp

Cuzăplac

4 camere
70 mp
5.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
19

105.000 €

Casa individuala 4 camere 124 mp,4000 mp teren ...

Cuzăplac

4 camere
4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

30.000 €

Casa cu 2 camere cu Anexe

Cuzăplac

2 camere
50 mp
700 mp teren
Agenție

Azi
1

32.000 €

Casa cu 3 camere ?i un teren de 3000 mp, zona C ...

Cuzăplac

3 camere
90 mp
30.000 mp teren
Agenție

Azi

32.000 €

Casa cu 3 camere ?i un teren de 3000 mp, zona C ...

Cuzăplac

3 camere
90 mp
30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

65.000 €

casa de vansare

Cuzăplac

2 camere
80 mp
1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

59.000 €

Casa solida din caramida 100 mp, 4000 mp teren

Tămașa

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
4.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

24.400 €
8.57 € / mp

Teren intravilan, 2848 MP, Arghisu

Arghișu

La ~5km distanță

2.848 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
18

99.900 €

Casa de vanzare, mobilata si utilata, 4 camere ...

Petrindu

La ~5km distanță

3 camere
124 mp
1.352 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 99,900 € și 110.000 €

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

105.000 €

Vând casă de nerefuzat

Petrindu

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
1.500 mp teren
Duplex
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

35.000 €

Casa cu 3 camere ?i un teren de 5000 mp

Petrindu

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
5.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
19

105.000 €

Casa individuala 4 camere 124 mp,4000 mp teren ...

Petrindu

La ~5km distanță

4 camere
124 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

49.000 €

Vand casa la tara in Sutoru str La comori nr 3 ...

Sutoru

La ~5km distanță

3 camere
1.000 mp teren
Agenție

Ieri
8

32.000 €

Casa cu 3 camere si un teren de 3000 mp

Ruginoasa

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

49.000 €

Casa de vanzare in Almasu, Salaj + teren 3600mp ...

Almașu

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

60.000 €

Casa de vanzare in Almasu, Salaj

Almașu

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
120 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
16

65.000 €

Casa la tara

Almașu