Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
6

22.687 €

Magazie Cereale

Chilioara

1E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

50.000 €

Casa de vanzare acte in regula

Chilioara

92 mp
2.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

19.000 €
9.74 € / mp

Teren intravilan Diosod

Dioșod

La ~5km distanță

1.950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

36.000 €

Casa si livada com Coseiu jud Salaj

Coșeiu

La ~5km distanță

100 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

35.000 €

Casa in loc. coseiu la strada principala

Coșeiu

La ~5km distanță

3 camere
80 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

35.000 €

Casa de locuit in Coseiu

Coșeiu

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Agenție

7 luni în urmă
5

48.000 €

Casa cu 2 camere,baie, bucatarie,anexe.pivni?a ...

Coșeiu

La ~5km distanță

2 camere
90 mp
1.000 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 48,000 € și 55.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

127.651 €

Oferta casa noua premium

Coșeiu

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

130.000 €

Casa cu 4 camere in suprafa?a de 180 mp

Coșeiu

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

59.000 €

CASĂ CU TEREN DE VÂNZARE ÎNTRO ZONĂ FRUMOASĂ S ...

Deleni

La ~5km distanță

4 camere
1.000 mp
40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

22.000 €

Casa cu 3 camere, teren 1000mp

Mineu

La ~5km distanță

3 camere
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

15.000 €

Casa si anexe, teren 5000 mp Mineu, Salaj

Mineu

La ~5km distanță

60 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare in Mineu

Mineu

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

119.158 €

Casa individuala 80mp suprafata utila, teren 29 ...

Doba

La ~5km distanță

4 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

58.000 €

Casa de vanzare Garceiu, judetul Salaj

Gârceiu

La ~10km distanță

3 camere
119 mp
Agenție

8 luni în urmă
12

77.500 €

Casa de vanzare 4 camere in suprafa?a utila 105 ...

Gârceiu

La ~10km distanță

4 camere
103 mp
3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75.000 €

De vanzare casa individuala direct de la propri ...

Gârceiu

La ~10km distanță

4 camere
137 mp
Agenție

10 luni în urmă
7

33.000 €

Casa cu 3 camere, bucatarie si baie, 105 mp ?i ...

Sălățig

La ~10km distanță

3 camere
105 mp
1.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~10km distanță

87.000 mp teren
f.s. 259 m
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

La ~10km distanță

87.000 mp
87.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

125.000 €

Spatiu comercial 4 camere 215 mp utili cu un va ...

Hereclean

La ~10km distanță

214 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

49.800 €

Teren extravilan in suprafata de 4000 mp in loc ...

Hereclean

La ~10km distanță

f.s. 52 m
Agenție

1 lună în urmă

85.000 €

Casa de vanzare, in Hereclean

Hereclean

La ~10km distanță

4 camere
91 mp
1.439 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

390.000 €
10.83 € / mp

Teren comercial de 3,6 hectare, acces asfaltat

Hereclean

La ~10km distanță

36.000 mp
36.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

85.000 €

Casa de vanzare, in Hereclean

Hereclean

La ~10km distanță

4 camere
91 mp
1.439 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

38.000 €
11.18 € / mp

Pret avantajos,teren intravilan in Hereclean,11 ...

Hereclean

La ~10km distanță

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

25.010 €

Scoatem la vanzare trei case in faza de proiect

Hereclean

La ~10km distanță

4 camere
112 mp
112 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.900 €
0.16 € / mp

Teren 2.5Ha Hereclean

Hereclean

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

850 €

Vand hale si cladire birouri 950 mp utili

Hereclean

La ~10km distanță

940 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.650 €
1.38 € / mp

De vanzare teren intravilan in Hereclean

Hereclean

La ~10km distanță

1.200 mp teren