Case Terenuri
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

87.000 mp
87.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

79.000 €
0.91 € / mp

Teren agricol in suprafata de 87000 mp, UAT Sal ...

Sălățig

87.000 mp teren
f.s. 259 m
Agenție

10 luni în urmă
7

33.000 €

Casa cu 3 camere, bucatarie si baie, 105 mp ?i ...

Sălățig

3 camere
105 mp
1.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

40.000 €

Casa de vanzare

Nadiș

La ~5km distanță

3 camere
124 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

15.000 €

Casa si anexe, teren 5000 mp Mineu, Salaj

Mineu

La ~5km distanță

60 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

22.000 €

Casa cu 3 camere, teren 1000mp

Mineu

La ~5km distanță

3 camere

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

45.000 €

Casa de vanzare in Mineu

Mineu

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

35.000 €

Vand casa cu gradina

Domnin

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

23.000 €

Casa de vanzare

Noțig

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Agenție

8 luni în urmă
7

27.000 €

apartament cu 2 camere

Central, Cehu Silvaniei

La ~5km distanță

2 camere