Proprietăți unice: 68
Proprietari: 32
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

275.000 €
55 € / mp

Teren 5000mp ?i casa de vanzare Valenii De Munt ...

Central, Vălenii de Munte

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

150.000 €

casa de vanzare in Valenii de munte

Central, Vălenii de Munte

4 camere
123 mp
Agenție

4 zile în urmă
16

125.000 €

Casa moderna P+1 cu 5 camere, 112.20 mp, teren ...

Central, Vălenii de Munte

5 camere
112,2 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
9

95.000 €

CASA CU TEREN 471 MP -IDEAL PENTRU LOCUIT SAU I ...

Central, Vălenii de Munte

3 camere
98 mp
417 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

65.000 €

Vind casa de vacanta tip A situata intr-o zona ...

Central, Vălenii de Munte

4 camere
180 mp
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

35.000 €
69.550 €
50.29 € / mp

Teren 2 loturi x 696 mp | 24 ml deschidere fiec ...

Periferie, Vălenii de Munte

696 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

27.880 €
31.365 €
8 € / mp

Oportunitate investitie teren la munte, Prahov ...

Vălenii de Munte

3.485 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

510.000 €

Hotel Capitol de vanzare Valenii de Munte Praho ...

Ultracentral, Vălenii de Munte

30 camere
1.130 mp
304 mp teren
2015
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

731.000 €
17 € / mp

PARTICULAR - OPORTUNITATE RARĂ DE INVESTIȚIE – ...

Central, Vălenii de Munte

43.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

120.000 €
13.15 € / mp

Teren intravilan Vălenii de Munte – 9.123 mp | ...

Vălenii de Munte

9.123 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
20

95.000 €

Casa de vanzare – Valenii de Munte

Central, Vălenii de Munte

3 camere
112 mp
471 mp teren
f.s. 7.3499999046326 m
Agenție

4 luni în urmă
5

65.160 €
15 € / mp

Teren 4.344 mp, cu platou panoramic și vedere l ...

Central, Vălenii de Munte

4.344 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

219.000 €

Spatiul Comercial Stradal+Teren /Oportunitate ...

Vălenii de Munte

400 mp utili
1E
2001
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

39.990 €
19.04 € / mp

Teren intravilan Valenii de munte

Vălenii de Munte

2.100 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
18

169.500 €

Tihuana Imobiliare:Vila de vanzare-Valenii de M ...

Central, Vălenii de Munte

12 camere
450 mp
2.736 mp teren
f.s. 23 m
Agenție

9 luni în urmă
4

998.250 €
825.000 €

Spatiu industrial de vanzare in Valenii de Munt ...

Central, Vălenii de Munte

1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

39.990 €
19.04 € / mp

Teren intravilan de 2100 mp, în Vălenii de Munt ...

Vălenii de Munte

2.100 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 39,900 € și 39.990 €
Agenție

10 luni în urmă
1

246.387 €
12.50 € / mp

VANZARE TEREN, PRAHOVA, VALENII DE MUNTE, BARAJ ...

Central, Vălenii de Munte

19.711 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

559.000 €

Vilă de Lux Vălenii de Munte - Piscină

Central, Vălenii de Munte

9 camere
602 mp
1.850 mp teren
2014
Agenție

Mai mult de un an
13

99.990 €

CASA 2 CAMERE/NOTAR/VALENII DE MUNTE//STRADAL

Central, Vălenii de Munte

2 camere
80 mp
360 mp teren
1970
Agenție

Mai mult de un an
11

150.000 €
12.91 € / mp

Teren intravilan 11.500 mp – Strada Cismari Văl ...

Central, Vălenii de Munte

11.622 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

169.500 €

Valenii de Munte,casa D+P+1, de vanzare

Vest, Vălenii de Munte

10 camere
450 mp
2.736 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

199.000 €

Casa de vanzare in Valenii de Munte

Central, Vălenii de Munte

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

48.000 €
52.000 €
27.33 € / mp

Vand teren Valenii de Munte

Exterior Vest, Vălenii de Munte

1.756 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

166.000 €

Casa zona verde | 4 camere, 920 mp teren, garaj ...

Central, Vălenii de Munte

4 camere
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 166,000 € și 167.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

175.000 €

Vanzare casa Valenii de Munte

Ultracentral, Vălenii de Munte

3 camere
125 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

130.000 €

De vanzare casa in format duplex

Central, Vălenii de Munte

3 camere
96 mp
96 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

85.000 €

Casa si teren de vanzare Valenii de Munte - zon ...

Central, Vălenii de Munte

3 camere
1.764 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95.000 €

Casa de vanzare Valenii de munte

Central, Vălenii de Munte

3 camere
115 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

235.000 €

Casa cu 5 camere S+P+E si teren 2000mp

Central, Vălenii de Munte

4 camere