Terenuri
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

25.600 €
14.21 € / mp

Teren Intravilan Munte - 1801mp

Valea Borului

1.801 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
10

95.000 €

Casa la munte Cerasu

Cerașu

La ~5km distanță

7 camere
135 mp
2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

100.000 €

Proprietate completa in Cerasu, Prahova spatiu, ...

Cerașu

La ~5km distanță

6 camere
130 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
12

55.000 €

Casa 12 camere, 150 mp, zona Nucsoara de Jos

Cerașu

La ~5km distanță

4 camere
150 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

50.000 €

Casa se vanzare Slon Prahova

Cerașu

La ~5km distanță

3 camere
526 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

360.000 €

De vanzare cabana deosebita - cadru natural - z ...

Cerașu

La ~5km distanță

5 camere
336 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

27.880 €
8 € / mp

Oportunitate investitie teren la munte, Prahova ...

Cerașu

La ~5km distanță

3.485 mp
3.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

140.000 €

De vanzare Casa + teren 2500mp calitate deosebi ...

Drajna de Sus

La ~5km distanță

4 camere
171 mp
2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
21

175.000 €

Casa P+M renovata 2025, 111 mp, 3.029 mp teren, ...

Drajna de Sus

La ~5km distanță

5 camere
111 mp
3.029 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

11 luni în urmă
20

66.000 €

Casa Schiulesti

Izvoarele

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
998 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

300.000 €

proprietate deosebita,pe malul Teleajenului, de ...

Izvoarele

La ~5km distanță

6 camere
450 mp
6.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

129.900 €

Casa noua 110 MP Utili, 10 km de statiunea Chei ...

Izvoarele

La ~5km distanță

5 camere
110 mp
1.270 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

19.500 €
9.51 € / mp

Teren intravilan 2.050 mp Comuna Izvoarele, jud ...

Izvoarele

La ~5km distanță

2.050 mp
2.050 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

75.000 €

Casa de vanzare- Zona linistita- Comision 0- Pr ...

Izvoarele

La ~5km distanță

3 camere
140 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
20

129.000 €

Casa noua 110 mp utili,Teren 1270 mp,380v,Apa,C ...

Izvoarele

La ~5km distanță

4 camere
110 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

40.000 €
40 € / mp

TEREN INTRAVILAN cu costructie pe teren La 2 km ...

Izvoarele

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

31.000 €
8.20 € / mp

TEREN INTRAVILAN VEDERE PANORAMICA La 2 km de M ...

Izvoarele

La ~5km distanță

3.781 mp
3.781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

62.000 €

Teren cu 2 Case Izvoarele Prahova

Izvoarele

La ~5km distanță

4 camere
87 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

58.000 €

Teren cu 2 Case Izvoarele Prahova

Izvoarele

La ~5km distanță

87 mp
1.200 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,000 € și 62.000 €
Agenție

2 luni în urmă
8

65.000 €

Vanzare casa cu teren de 1200 mp in zona Izvoar ...

Izvoarele

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
1.200 mp teren
Parter / 1
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
14

87.000 €
97.000 €

Vanzare imobil parter + 1 E zona Valenii de ...

Izvoarele

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
730 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 87,000 € și 97.000 €
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

55.000 €
13.75 € / mp

Vand teren

Izvoarele

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
16

49.800 €

Casa traditionala, cu 2.000mp teren roditor, Iz ...

Izvoarele

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

80.000 €

Casa din Livada!

Izvoarele

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

40.000 €
16 € / mp

Teren 2.500 mp de vanzare Homoraciu, Izvoarele, ...

Izvoarele

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

30.000 €
8.86 € / mp

Teren Construibil de Vanzare in satul Homoraciu ...

Izvoarele

La ~5km distanță

3.386 mp
3.386 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
13

114.000 €

Casa vacanta 2007 Izvoarele Valenii de Munte te ...

Izvoarele

La ~5km distanță

5 camere
136 mp
3.026 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

225.000 €
50 € / mp

Teren intravilan parcelat construibil de vanzar ...

Izvoarele

La ~5km distanță

4.500 mp teren
f.s. 65 m
Livadă
Intravilan
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €

Teren 2.500 mp de vanzare Homoraciu, Izvoarele, ...

Izvoarele

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40.000 €
16 € / mp

Teren 2.500 mp de vanzare Homoraciu, Izvoarele, ...

Izvoarele

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren