Proprietăți unice: 290
Proprietari: 79
Agenție

3 luni în urmă
19

590.000 €

PENSIUNE 12 CAMERE - ELEGANTA SI CONFORT

Moroieni, Sinaia

12 camere
500 mp utili
1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

114.850 €
123.500 €
241.28 € / mp

Teren Intravilan Sinaia ideal pentru casa de va ...

Furnica, Sinaia

476 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

150.000 €
242.33 € / mp

Sinaia – 619 mp, teren de vanzare, langa ...

Central, Sinaia

619 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

112.000 €

Sinaia – 2 camere, apartament de vanzare ...

Platoul Izvor, Sinaia

2 camere
45 mp
Parter
2007
Agenție

3 luni în urmă
7

405.900 €
180 € / mp

Teren Intravilan Sinaia 2255 mp

Calea București, Sinaia

2.255 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

726.120 €
180 € / mp

Teren Intravilan Sinaia 4034 mp

Calea București, Sinaia

4.034 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

140.000 €

Sinaia – Furnica, apartament cu 2 camere!

Furnica, Sinaia

2 camere
72 mp
Parter / 4
2009
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
10

89.500 €
76.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 1170 mp | Sinaia, ...

Calea București, Sinaia

1.170,48 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
16

158.500 €

Apartament 3 camere 2 bai garaj cu vedere la mu ...

Calea Moroieni, Sinaia

3 camere
88 mp
Etaj 2 / 4
2009
Agenție

5 luni în urmă
13

50.500 €

SUPER OCAZIE – Apartament 2 camere decomandat, ...

Calea Moroieni, Sinaia

2 camere
42 mp
Etaj 1 / 3
1980
Agenție

5 luni în urmă
20

230.000 €

Vanzari Apartamente P 1/P 2

Central, Sinaia

5 camere
163 mp
Parter / 2
1980
Agenție

5 luni în urmă
3

410.000 €
418.79 € / mp

Sinaia – Furnica, 979 mp teren de vanzare ...

Furnica, Sinaia

979 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

90.000 €
193.55 € / mp

Oportunitate investiție / Teren 465 mp dis ...

Central, Sinaia

465 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

650.000 €

Vila spectaculoasă | Sinaia | 7 camere | P ...

Castelul Peleș, Sinaia

7 camere
374 mp
907 mp teren
1930
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
14

580.000 €

Vilă premium de vânzare în Sinaia

Platoul Izvor, Sinaia

7 camere
260 mp
250 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

290.000 €

Casă 10 camere | Ultracentral Sinaia | Lângă Ca ...

Ultracentral, Sinaia

10 camere
450 mp
250 mp teren
2002
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
10

1.750.000 €

Sinaia-Central,Pensiune de vanzare-21 camere

Central, Sinaia

1.215 mp utili
2008
Agenție

6 luni în urmă
4

330.000 €
220 € / mp

Teren de vânzare în Sinaia, zona Furn ...

Furnica, Sinaia

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

129.000 €
135.000 €
95.84 € / mp

Teren 1346 mp cu utilități, lâng ...

Castelul Peleș, Sinaia

1.346 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

120.000 €

Sinaia – Central, apartament cu 3 camere ...

Central, Sinaia

3 camere
95 mp
Parter
1932
Agenție

6 luni în urmă
5

105.000 €
52.11 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sinaia - Zona Fu ...

Furnica, Sinaia

2.015 mp teren
f.s. 8 m
Pădure
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
14

113.900 €

Studio Green Future Sinaia | Piscină & ...

Calea Moroieni, Sinaia

1 camere
36 mp
Etaj 7 / 9
2023
Agenție

7 luni în urmă
25

590.000 €

Pensiune exclusivista | afacere tip boutique la ...

Moroieni, Sinaia

8 camere
500 mp
1.000 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

7 luni în urmă
15

395.918 €

Apartament cu 3 camere cu finisaje de LUX in Si ...

Furnica, Sinaia

3 camere
98,1 mp
Etaj 1
2025
Agenție

7 luni în urmă
14

272.377 €
225.105 €

Apartament de Lux cu 2 camere de vanzare in Sin ...

Furnica, Sinaia

2 camere
57,6 mp
Demisol / 3
2025
Agenție

7 luni în urmă
20

275.000 €

Vanzari Case / Vile

Central, Sinaia

7 camere
180 mp
535 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

100.000 €

Garsoniera | Complex BelleView | Sinaia | Acces ...

Sinaia

1 camere
35 mp
Etaj 4 / 9
2008
Agenție

7 luni în urmă
3

54.000 €
52.000 €

Sinaia – Garsonieră Modernă

Platoul Izvor, Sinaia

1 camere
36 mp
Demisol / 2
2025
Agenție

7 luni în urmă
13

355.000 €

Vila de vanzare in Sinaia – investitie id ...

1 Mai, Sinaia

8 camere
306,28 mp
264 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
5

2.500.000 €

De vanzare - Teren intravilan 3614mp situat pe ...

Central, Sinaia

11 camere
600 mp
3.614 mp teren
f.s. 90 m