Proprietăți unice: 290
Proprietari: 79
Agenție

9 luni în urmă
5

79.920 €
180 € / mp

Teren Intravilan Sinaia 444 mp

Calea București, Sinaia

444 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

405.000 €

Apartament de lux ultracentral – 3 camere ...

Ultracentral, Sinaia

3 camere
128 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție

9 luni în urmă
5

385.000 €

Sinaia, Furnica, Vila De Vanzare Cu Priveliste ...

Furnica, Sinaia

8 camere
409 mp
700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
9

215.380 €

Sinaia, Furnica, Apartament Cu 2 Camere! Mounta ...

Furnica, Sinaia

2 camere
64 mp
Parter / 2
2026
Agenție

9 luni în urmă
5

380.000 €

Sinaia – Central, Vila De Vanzare, Cu Ved ...

Central, Sinaia

4 camere
190 mp
300 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

308.550 €

Proiect Nou! Apartament cu 3 Camere, 2 bai! Lif ...

Central, Sinaia

3 camere
75 mp
Parter / 2
2025
Agenție

9 luni în urmă
5

249.000 €

Sinaia, Cumpatu, Vila De Vanzare, Cu Vedere Deo ...

Cumpătu, Sinaia

6 camere
185 mp
40 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

850.000 €

Pensiune de vanzare in Sinaia, zona Ultracentra ...

Sinaia

14 camere
16 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
9

139.000 €

Sinaia, Furnica, apartament cu 2 camere in imob ...

Furnica, Sinaia

2 camere
75 mp
Parter / 2
2021
Agenție

9 luni în urmă
5

65.000 €

Apartament de vanzare in Sinaia, cu priveliste ...

Furnica, Sinaia

2 camere
50 mp
Demisol / 2
2002
Agenție

9 luni în urmă
5

745.000 €

Pensiune de vanzare, in Sinaia!

Sinaia

11 camere
15 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

750.000 €

VILA D+P+E+M DE VANZARE IN SINAIA

Calea Moroieni, Sinaia

7 camere
350 mp
2.182 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

200.000 €

Casa si anexa de vanzare in Sinaia

Sinaia

4 camere
125 mp
707 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

319.000 €

Sinaia, Furnica, Apartament Premium De Vanzare! ...

Furnica, Sinaia

2 camere
98 mp
Parter / 3
2025
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

133.485 €
165 € / mp

Teren Sinaia/Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

809 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
20

199.000 €

Vila Sinaia 8 camere | garaj | acces usor

Central, Sinaia

8 camere
153 mp
137 mp teren
2000
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan de 500 mp, în Sinaia

Sinaia

500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 35,000 € și 37.500 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

198.000 €
205.000 €

Apartament 2 cam. cu gradina si foisor in Sinai ...

Central, Sinaia

2 camere
38 mp
Parter / 4
4E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

179.000 €

2 camere Priveliste Sperba Muntii Bucegi//SPA - ...

Platoul Izvor, Sinaia

2 camere
47 mp
Etaj 8 / 10
2023
Agenție

10 luni în urmă
5

155.000 €

Sinaia – Vila Cu Design Scandinav, De V&# ...

Central, Sinaia

2 camere
50 mp
115 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

64.000 €
80 € / mp

Vanzare teren pentru vila la Lac, Vale Doftanei

Calea București, Sinaia

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

220.000 €

CABANA SINAIA - 138MP - SINAIA - COMISION 0%

Sinaia

4 camere
138 mp
541 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
1

46.550 €
49 € / mp

Teren Intravilan 950 mp Bulevardul Ferdinand Ca ...

Calea București, Sinaia

950 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

89.000 €

Garsoniera Sinaia Valea Prahovei Parcare Subter ...

Central, Sinaia

1 camere
40 mp
Etaj 5 / 10
10E
Agenție

10 luni în urmă
5

25.000 €
83.61 € / mp

Teren Sinaia

Sinaia

299 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

27.000 €

Apartament 2 camere

Haltă, Sinaia

2 camere
35,7 mp
Etaj 3 / 3
1935
Agenție

10 luni în urmă
5

120.000 €

Sinaia, Apartament Cu 2 Camere, De Vanzare!!!

Platoul Izvor, Sinaia

2 camere
80 mp
Etaj 2
2E
Agenție

10 luni în urmă
5

211.750 €

Sinaia, Furnica, 2025 - Pretul include apartame ...

Furnica, Sinaia

2 camere
70 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție

10 luni în urmă
2

105.480 €
120 € / mp

Teren intravilan 879 mp

Sinaia

879 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

242.000 €

Sinaia,zona Furnica-Se vinde apartament cu doua ...

Furnica, Sinaia

2 camere
61 mp
Etaj 1 / 2
2025