Proprietăți unice: 290
Proprietari: 79
Agenție

1 lună în urmă
10

165.000 €

Vilă complet mobilată în Sinaia ...

Central, Sinaia

3 camere
67 mp
115 mp teren
2023
Agenție

1 lună în urmă
10

295.000 €

Preț special până la 30 mai &#82 ...

Central, Sinaia

3 camere
98 mp
Etaj 2 / 2
2025
Agenție

1 lună în urmă
29

497.000 €

Pensiune de Vânzare Sinaia | Lângă Telecabină | ...

Ultracentral, Sinaia

10 camere
383 mp utili
2003

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
21

139.000 €

Etaj vilă istorică de vânzare în Sinaia – Zona ...

Furnica, Sinaia

3 camere
112 mp
Etaj 1 / 1
1910
Agenție

1 lună în urmă
4

59.900 €
71.22 € / mp

Teren intravilan cartier Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

841 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

63.000 €
186.39 € / mp

Tere intravilan de vanzare in Sinaia

Sud-Vest, Sinaia

338 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

1.677 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

450.000 €
538.92 € / mp

Vedere la Castelul Peleș!!! Investiț ...

Furnica, Sinaia

835 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

120.000 €

Sinaia-Apartament cu doua camere mobilat si uti ...

Platoul Izvor, Sinaia

1 camere
55 mp
Etaj 4
2005
Agenție

1 lună în urmă
5

39.000 €

Sinaia-garsoniera de vanzare ,semicentral

Platoul Izvor, Sinaia

1 camere
24 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

80.000 €

2 Camere, Platou Izvor

Platoul Izvor, Sinaia

2 camere
48 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
13

385.990 €

Apartament 2 camere de vânzare la Sinaia - Lux

Furnica, Sinaia

2 camere
98,2 mp
Parter / 4
2025
Agenție

1 lună în urmă
17

308.550 €

Apartament 3 camere de vânzare la Sinaia

Central, Sinaia

3 camere
73,3 mp
Parter / 3
2025
Agenție

1 lună în urmă
21

250.000 €

Apartamnet cu 2 camere de vanzare in Sinaia

Opler, Sinaia

2 camere
90 mp
Etaj 1 / 1
2009
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
30

243.815 €

2 camere complex exclusivist, securizat, finali ...

Furnica, Sinaia

2 camere
80,6 mp
Etaj 1 / 2
2025
Agenție

2 luni în urmă
22

192.995 €

Apartament 2 camere complex exclusivist, securi ...

Furnica, Sinaia

2 camere
63,8 mp
Parter / 2
2025
Agenție

2 luni în urmă
14

515.000 €

Sinaia, vila interbelica somptuoasa, necesita r ...

Furnica, Sinaia

13 camere
650 mp
618 mp teren
1936
Agenție

2 luni în urmă
9

99.000 €

Apartament 2 camere in bloc cu lift etaj 1

Platoul Izvor, Sinaia

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 7
2010
Agenție

2 luni în urmă
29

220.000 €

Vilă cu Hammam, garaj și sistem fotovoltaic – S ...

Cumpătu, Sinaia

7 camere
174 mp
354 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

263.780 €

Apartament la cheie in complex exclusivist, la ...

Furnica, Sinaia

2 camere
80 mp
Etaj 1 / 2
2025
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

210.000 €

Apartament 2 camere complex Chatel Doga Sinaia ...

Furnica, Sinaia

2 camere
61 mp
Etaj 2 / 2
2023
Agenție

3 luni în urmă
7

102.850 €

Green Future Sinaia//Studio cu priveliste catre ...

Platoul Izvor, Sinaia

1 camere
36 mp
Etaj 4 / 10
2023
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
36

765.930 €

FORESTI SINAIA – Penthouse | Lux autentic la în ...

Furnica, Sinaia

4 camere
149 mp
Etaj 2 / 3
2026
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
18

459.195 €

Apartament la parter cu gradina proprie, în For ...

Furnica, Sinaia

3 camere
111,6 mp
Parter / 3
2026
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
19

385.990 €
403.535 €

Apartament la parter cu gradina privata, în Fo ...

Furnica, Sinaia

2 camere
98,2 mp
Parter / 3
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 319,000 € și 333.500 €
Agenție

3 luni în urmă
16

88.000 €

Sinaia-Apartament cu doua camere plus teren pro ...

Platoul Izvor, Sinaia

2 camere
50 mp
Parter
1970
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
14

269.000 €
279.000 €

Vilă 6 camere complet renovata, disponibilă ime ...

Central, Sinaia

6 camere
258 mp
534 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
20

269.000 €
299.000 €

Vila interbelica restaurata integral – propriet ...

Central, Sinaia

6 camere
258 mp
534 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

3 luni în urmă
4

1.100.000 €
338.25 € / mp

Sinaia, teren 3252 mp

Central, Sinaia

3.252 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

110.000 €

Garsoniera dubla de vanzare central etaj 2

Central, Sinaia

1 camere
38 mp
Etaj 2 / 3
2008