Case Terenuri
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

33.750 €
27 € / mp

Teren intravilan Ghighiu

Ghighiu

1.250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
30

247.500 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vânzare

Ghighiu

5 camere
330 mp
988 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

55.000 €
29.22 € / mp

Teren intravilan – 1.882 mp, cu deschidere la 2 ...

Ghighiu

1.882 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
4

30.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 2999 mp, Com. Barcanesti, Sat. ...

Ghighiu

2.999 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

145.000 €
14.64 € / mp

teren intravila 9903 mp Ghighiu

Ghighiu

9.903 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
11

88.000 €

Casa la doar 5km de Ploie?ti, loc.Ghighiu,pre? ...

Ghighiu

4 camere
100 mp
836 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

86.000 €

Casa deosebita de vanzare

Ghighiu

3 camere
90 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16.000 €

Casute de gradina (Tiny House)

Corlătești

La ~5km distanță

16 mp
Agenție

8 luni în urmă
16

185.000 €

Casa si teren 3567 mp cu piscina, livada si hel ...

Corlătești

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
3.700 mp teren
1960
Agenție

3 luni în urmă
15

107.900 €

Casa Str. Graniceri - 134 mp Utili - Centrala G ...

Corlătești

La ~5km distanță

4 camere
134 mp

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

120.000 €

Casa individuala, 7 camere, 400mp, teren 3800mp ...

Corlătești

La ~5km distanță

5 camere
400 mp
3.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

188.000 €
190.000 €

Casa / Vila cu 5 camere de vanzare in zona Doro ...

Corlătești

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

Azi
2

51.900 €
5.19 € / mp

10000 mp teren extravilan zona manastire Ghighi ...

Corlătești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

45.000 €
27.19 € / mp

Vanzare teren, Barcanesti DN1

Bărcănești

La ~5km distanță

1.655 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

200.000 €

Casa de Vanzare +Teren

Bărcănești

La ~5km distanță

6 camere
400 mp
Agenție

2 luni în urmă
2

24.900 €

TEREN CASA GHIGHIU

Bărcănești

La ~5km distanță

f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

36.000 €

Apartament de vanzare

Bărcănești

La ~5km distanță

2 camere
37 mp
Etaj 1
1990
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

209.000 €

Spațiu industrial Hala Barcanești - 240 mp

Bărcănești

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
3

13.500 €
27 € / mp

Terenuri in rate, direct proprietar

Bărcănești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

39.000 €

Casa de vanzare

Bărcănești

La ~5km distanță

37 mp
245 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

65.500 €

Teren 5.465 mp cu deschidere 36 ml la DJ101D id ...

Bărcănești

La ~5km distanță

f.s. 36 m
Agenție

11 luni în urmă
14

115.000 €

Royal Imobiliare - Vanzare Casa zona Barcanesti

Bărcănești

La ~5km distanță

4 camere
140 mp
800 mp teren
f.s. 8 m
Agenție

7 luni în urmă
15

61.000 €

Casa cu teren in Barcanesti,la 5 km Ploiesti,Pr ...

Bărcănești

La ~5km distanță

3 camere
74 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

95.000 €

Casa de vanzare la 5 min de centru

Bărcănești

La ~5km distanță

4 camere
139 mp
Agenție

Ieri
2

18.000 €
36 € / mp

Teren de vanzare 500 mp

Bărcănești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

225.000 €

Imobiliare

Bărcănești

La ~5km distanță

6 camere
270 mp
250 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

444.400 €
11 € / mp

Teren intravilan mare, Ploiești-Bărc& ...

Bărcănești

La ~5km distanță

40.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

35.000 €
11.59 € / mp

Vanzare teren 3000 mp, Barcanesti, DN1, stradal

Bărcănești

La ~5km distanță

3.021 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

165.000 €

Vila cu 4 camere de vanzare in Barcanesti, 221 ...

Bărcănești

La ~5km distanță

4 camere
221 mp
510 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
16

170.000 €

Vila cu 4 camere de vanzare in Barcanesti, 134. ...

Bărcănești

La ~5km distanță

4 camere
134,65 mp
908 mp teren