Vand teren intravilan Cornu de jos

50.000 €
43.33 € / mp

Cornu, Judeţul Prahova

Suprafață teren:
1.154 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan 1154 mp Suprafata: 1154 mp Deschidere: 20 m Utilitati: toate disponibile la strada (apa, gaz, curent, canalizare) Acte la zi, gata pentru vanzare Amplasat intr-o zona buna, ideal pentru constructie de locuinta sau investitie. Pretul este de 45 euro pe m2 Relatii la acest nr de tel 07******43
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1663213
Suprafață teren: 1.154 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 3270 mp, în Frăsinet
52.700 €
Județul Prahova, Frăsinet
3.270 mp teren
Fâneață
Teren de 10000 mp, în Corlătești
51.900 €
Județul Prahova, Corlătești
10.000 mp teren
Teren de 4384 mp, în Talea
49.900 €
Județul Prahova, Talea
4.384 mp teren
Teren în Urleta
50.000 €
Județul Prahova, Urleta
Teren de 3533 mp, în Florești
45.929 €
Județul Prahova, Florești
3.533 mp teren
Teren de 5150 mp, în Șotrile
51.500 €
Județul Prahova, Șotrile
5.150 mp teren
Teren de 2700 mp, în Târgșoru Nou
45.000 €
Județul Prahova, Târgșoru Nou
2.700 mp teren
Teren de 9336 mp, în Vest
50.000 €
Ploiești, Vest
9.336 mp teren
Teren de 9104 mp, în Brebu
50.000 €
Județul Prahova, Brebu
9.104 mp teren