Proprietăți unice: 14
Proprietari: 4
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
4

65.000 €
18.03 € / mp

Teren Pangarati / DN Pangarati

Pângărați

3.606 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
4

65.000 €
18.03 € / mp

Teren Pangarati / DN Pangarati

Pângărați

3.606 mp
3.606 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

18.500 €
10.88 € / mp

Vand teren Stejaru

Pângărați

1.700 mp
1.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

58.500 €
13.03 € / mp

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

4.488 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
10

70.000 €

Casă PÂNGĂRAȚI la DN 15 cu vedere spre râul BIS ...

Pângărați

3 camere
76 mp
2.447 mp teren
1951
Agenție

6 luni în urmă
20

240.000 €

Casa si teren langa lacul Pangarati , mobilata ...

Pângărați

4 camere
167,4 mp
1.824 mp teren
2019
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
13

105.000 €

Casă de vânzare Pângărați, Neamț – 5 camere, 25 ...

Pângărați

5 camere
170 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

16.000 €
11.43 € / mp

Teren intravilan

Pângărați

1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

130.000 €

Casa, 283 m2,

Pângărați

5 camere
283 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

34.560 €
27 € / mp

Teren casa 1280 mp cu proiect, autorizatie si u ...

Pângărați

1.280 mp
1.280 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

77.550 €

Spatiu industrial amplasat in com. Pangarati Ju ...

Pângărați

5.456 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

17.887 €
1.33 € / mp

Teren intravilan de 13.476 mp Sat Stejaru Com. ...

Pângărați

13.476 mp
13.476 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

58.500 €

Teren de vanzare Pangarati 58.500 Euro 4488mp I ...

Pângărați

Agenție

4 luni în urmă
4

40.000 €
23.53 € / mp

Teren intravilan Stejaru, 1700mp

Pângărați

1.700 mp
1.700 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
8

19.000 €
11.47 € / mp

TEREN intravilan 1657 mp PÂNGĂRAȚI-STEJARU, jud ...

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

1.657 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

39.000 €

Apartament 3 camere comuna PANGARATI -STEJARU

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

3 camere
68,6 mp
Etaj 2 / 4
1997
Agenție

3 luni în urmă
3

34.560 €
27 € / mp

Teren intravilan de vanzare Pangarati Stejaru 1 ...

Stejaru (Pângărați)

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții

Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
4

13.576 €

Apartament 3 camere Dodeni, Bicaz, jud. Neamt ( ...

Dodeni

La ~5km distanță

3 camere
55,95 mp
Etaj 4 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

27.500 €
29.500 €

Apartament 2 camere Dodeni, Bicaz

Dodeni

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

27.000 €

Apar. cu 2 camere de vanzare 0752599959

Dodeni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

Mai mult de un an
7

27.000 €
7.50 € / mp

TEREN intravilan 3600 mp PÂNGǍRAȚI - PRELUCA

Preluca

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
16

130.000 €

Casa de vanzare Preluca P+1

Preluca

La ~5km distanță

2 camere
120 mp
500 mp teren
2010
Agenție

10 luni în urmă
26

160.000 €

Casa de vanzare Izvoru Muntelui (Judetul NEAMT)

Izvoru Muntelui

La ~5km distanță

5 camere
130 mp
500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
19

85.000 €

Casa + Teren de vanzare – Pangarǎcior

Pângărăcior

La ~5km distanță

5 camere
211,5 mp
1.688 mp teren
2009
Agenție

Mai mult de un an
20

130.000 €

Vila comuna Pangarati-judetul NEAMȚ

Pângărăcior

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
1.227 mp teren
2011
Agenție

4 luni în urmă
5

67.500 €

Casă / Vilă cu 5 camere de vanzare in Cazaci-Ne ...

Cazaci

La ~5km distanță

5 camere
186,5 mp
1.782 mp teren
2021
Agenție

1 lună în urmă
19

125.000 €

Oaza de liniste: casa + padure pana pe creasta ...

Cazaci

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
Agenție

Mai mult de un an
12

49.900 €
22.51 € / mp

Teren comuna Alexandru cel Bun , drumul spre Bi ...

Viișoara

La ~5km distanță

2.217 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

559.000 €
65 € / mp

Pământ de vânzare: sat Viișoara, comuna Alexand ...

Viișoara

La ~5km distanță

8.600 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

0 €

Teren cu iesire la lacul Batca Doamnei pentru d ...

Viișoara

La ~5km distanță